Legia Warszawa przegrywa z Karabachem Agdam. Koniec Ligi Europy dla stołecznej drużyny

Legia Warszawa odpadła w decydującym meczu kwalifikacji Ligi Europy. Mistrz Azerbejdżanu pokonał warszawską drużynę 0:3 na jej terenie.

Legia Warszawa odpada z Ligi EuropyLegia Warszawa odpada z Ligi EuropyŹródło: East News
d2k66vo
d2k66vo

W czwartkowy wieczór z międzynarodowym przeciwnikiem mierzyły się dwie polskie drużyny – Lech Poznań rozgrywał mecz na wyjeździe z liderem belgijskiej ekstraklasy Charleroi, a Legia Warszawa starła się na swoim stadionie z Karabachem Agdam.

I o ile piłkarze z Poznania wrócili do kraju ze zwycięskim wynikiem 2:1, o tyle w Warszawie powodów do radości nie było.

Legia Warszawa odpada z Ligi Europy

Początek starcia stołecznej grupy z mistrzem Azerbejdżanu dawał jeszcze nadzieję, szczególnie, że Legia we wcześniejszej rundzie wyeliminowała Dritę Gnjilane. Jednak z upływem minut było coraz bardziej widać ogromne braki warszawskiej grupy.

Liga Europy. Legia Warszawa w słabej formie przed starciem z drużyną z Kosowa. "Z taką grą strach przed meczem"

Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, jednak w drugiej połowie meczu Karabach Agdam do bramki trafił trzy razy.

Zdecydowanie nie na to liczyła drużyna z Warszawy, biorąc pod uwagę fakt, że przed decydującym meczem, zmieniony został trener. Czesław Michniewicz miał poprowadzić stołecznych piłkarzy do fazy grupowej Ligi Europy.