Trwa ładowanie...

Legendarne serie wyścigowe i rajdowe na VERVA Street Racing

Artykuł sponsorowany

Legendarne serie wyścigowe i rajdowe na VERVA Street Racing
d2b2df0
d2b2df0

VERVA Street Racing to wymarzone widowisko dla tych, którzy mają we krwi domieszkę benzyny. Tylko tu można zobaczyć najlepsze rajdowe i wyścigowe maszyny oraz śmiałków, którzy je ujarzmiają.

Legendarne, wyczynowe pojazdy, które zazwyczaj można podziwiać na torach wyścigów serii NASCAR, bezdrożach Ameryki Południowej czy krętych odcinkach rajdów specjalnych, będzie można obejrzeć z bliska podczas cieszącego się dużą popularnością wśród widzów Pit Party – 24 października na Stadionie Narodowym w Warszawie, światowe gwiazdy motoryzacji pokażą, co naprawdę potrafią.

To ekstremalne maszyny – każda o niepowtarzalnym charakterze, które potrafią wytrzymać największe wyzwania. Wytrzymałość – to słowo-klucz dla członków ORLEN Team, Adama Małysza, Kuby Przygońskiego i Marka Dąbrowskiego, wielokrotnych uczestników najtrudniejszego rajdu świata – Dakaru.

d2b2df0

– W tym roku na VERVA Street Racing zaprezentuję Mini. To auto z topowej półki, obecnie najlepsze na świecie. Mam nadzieję, że właśnie ten samochód, który pokażę na Stadionie Narodowym, dowiezie mnie potem do mety przyszłorocznego Dakaru na wysokim miejscu – mówi Małysz.

Specjalnym gościem VERVA Street Racing będzie Felix Baumgartner, który wie już, jak to jest skakać z kosmosu, a teraz przekona się, jak miękko lądują stworzone do ekstremalnych skoków rajdówki. To wszechstronne auta, które sprawdzają się równie dobrze na szutrowych drogach pełnych kamieni i podbić, jak i na gładkim asfalcie. Umiejętności Baumgartnera będzie testował sześciokrotny zwycięzca prestiżowego rajdu Barbórka Tomasz Kuchar, prywatnie przyjaciel Austriaka.

– Bardzo lubię VERVA Street Racing, zarówno pierwsze edycje, jak i te ostatnie na Stadionie Narodowym. Przede wszystkim dlatego, że ta impreza pozwala kibicom być naprawdę na wyciągnięcie ręki od tych niesamowitych maszyn, poczuć zapach benzyny czy palonych opon. Gdybym nie uczestniczył w tej imprezie jako zawodnik, to na pewno siedziałbym na trybunie, bo tego nie można przegapić – mówi Kuchar.

Baumgartner będzie rywalem nie tylko specjalistów od rajdów – Kuchara czy Marka Dąbrowskiego z ORLEN Team. Po raz kolejny zmierzy się także z Kubą Przygońskim. Ostatnio Austriak pilotował śmigłowiec, teraz usiądzie za kierownicą. – Nie spodziewałem się, że Felix jest tak niesamowicie dobrym pilotem. Wykonywaliśmy manewry bardzo nisko na ziemią, czasami leciał 10 cm od mojego auta. Bardzo się cieszę, że przyjedzie na VERVA Street Racing i polscy fani motoryzacji będą mogli go zobaczyć na żywo. Tym razem pojedzie autem i postaramy się zrobić fajne widowisko! – zapowiada Przygoński.

d2b2df0

.

[

]( https://grupawp.ebilet.pl/bilety.php?id=97242&oTTUID=1572844 )

d2b2df0

– Czujemy się ogromnie zaszczyceni, że Felix Baumgartner przyjął nasze zaproszenie na VERVA Street Racing. Rekordzista świata w locie swobodnym i rekordzista Guinnessa w prędkości w drifcie – to będzie znakomity przyjacielski pojedynek – zapowiada Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN, Leszek Kurnicki.

Emocji nie kryje też Kuba Przygoński, który również zaliczył ostatnio zaskakujący transfer. Kilka tygodni temu przesiadł się z motocykla za kierownicę rajdowego Mini. – Współpraca z Feliksem była niesamowitym wyzwaniem. Cieszę się, że znów będziemy mogli pokazać kibicom sport motorowy z bliska. Rok temu był Dakar na Narodowym, teraz – kolejne niespodzianki. Z naszej perspektywy, z płyty Stadionu Narodowego, to zawsze niesamowite przeżycie – pełna widownia, wrzawa na trybunach, to robi wielkie wrażenie! – opowiada.

Wieczór zwieńczy show „Clarkson, Hammond & May Live”. To będą wisienki na motorsportowym torcie. Na VERVA Street Racing będziemy gościli trzech niesamowitych brytyjskich prezenterów. – Jestem ich wielkim fanem! Widziałem każdy odcinek ich programu – to, co zrobili z motoryzacją w telewizji jest niesamowite. Warto ich zobaczyć na żywo – mówi Przygoński.

Ponieważ finał widowiska z udziałem Brytyjczyków będzie prowadzony w języku angielskim, uruchomiona zostanie specjalna częstotliwość (95,1 MHz), na której widzowie będą mogli słuchać tłumaczenia symultanicznego za pomocą własnych telefonów komórkowych z funkcją radia i słuchawkami.

d2b2df0

Bilety można kupić w sieci eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Ceny różnią się w zależności od wyboru miejsc na Stadionie Narodowym: 129,00 PLN, 159,00 PLN, 249,00 PLN. Bilety dla dzieci w wieku 4-12 lat objęte są dodatkową zniżką w wysokości 20 proc. W sprzedaży dostępne są także wejściówki do specjalnej strefy VIP GOLD w cenie 999,00 PLN. Dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich cena biletu to: 99,00 PLN.

d2b2df0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2b2df0
Więcej tematów