Trwa ładowanie...

Jezus na Stadionie. Ojciec Bashobora powraca na Narodowy

Na poprzednim spotkaniu z uzdrowicielem z Ugandy modliło się w Warszawie 60 tysięcy osób

Jezus na Stadionie. Ojciec Bashobora powraca na Narodowy
d7b12vg
d7b12vg

18 lipca 2015 roku na Stadionie Narodowym odbędą się kolejne rekolekcje, które poprowadzi ojciec John Bashobora - uzdrowiciel z Ugandy. Organizatorzy spotkania pt. "Jezus na Stadionie" zapowiadają 60 tysięcy osób, które tego dnia będzie się wspólnie modlić. Poprzednie spotkanie z ojcem Bashoborą na Stadionie Narodowym odbyło się 6 lipca 2013 roku.

Gościem spotkania i prelegentem będzie John Bashobora - uzdrowiciel z Ugandy. Polska strona ojca Bashobory informuje, że jego wystąpieniom często towarzyszą "nawrócenia i uzdrowienia". Spotkanie potrwa cały dzień od godziny 8:00 do 22:00. Składać się będzie w przeważającej części z wykładów księdza Bashobory z Ugandy oraz czynionych przez niego uzdrowień. Na wydarzenie przyjadą znów zorganizowane wycieczki z całej Polski. Wejściówka na spotkanie Jezus na Stadionie 2015 kosztuje 50 zł (ulgowa 25 zł),zapisy tutaj . W dniu spotkania w oznaczonym namiocie będzie możliwość zakupienia pamiątkowych koszulek, kubków i innych gadżetów związanych ze spotkaniem "Jezus na Stadionie".

Ksiądz John Baptist Bashobora urodził się 5 grudnia 1946 roku. W wieku 2 lat stracił ojca, ale nie wiedział o tym, gdyż jego wychowaniem zajął się jego wujek wraz ze swoją żoną, którzy nie powiedzieli mu, że nie są jego rodzicami - czytamy na stronie jezusnastadionie.pl - Aż do swoich święceń kapłańskich żył z tą nieświadomością myśląc, że ci, z którymi mieszka to jego rodzice. W dniu swoich święceń kapłańskich dowiedział się, że jego ojciec nie żyje, a jego matka, którą wypędzono po śmierci męża, mieszkateraz gdzie indziej. Okazało się, że to jego ciotka, ta, która go potem wychowywała, otruła jego ojca, gdyż była zazdrosna o miłość panującą w jego rodzinie, o to, że mały John był bardzo inteligentnym chłopcem, mądrzejszym od jej dzieci.* Potem też próbowała otruć o.Johna, gdy był dzieckiem. Podała mu raz zatrutą owsiankę w naczyniu. Gdy mały John zrobił przed jedzeniem znak krzyża, naczynie rozpadło się na drobne kawałki.* W dniu święceń kapłańskich ciotka podeszła do o.Johna i poprosiła, żeby wybaczył
jej to, co zrobiła. Wybaczył jej w Imię Jezusa. Odszukał potem grób swojego ojca, spotkał się też ze swoją mamą, odzyskał rodzinę.

d7b12vg

Plan rekolekcji Jezus na stadionie 18 lipca 2015 r.:
8.00 Wejście na stadion
9.00 Rozpoczęcie i różaniec
9.30 Uwielbienie
10.00 Konferencja I - o. John Bashobora
11.30 Przerwa na kawę
12.00 Konferencja II - o. John Bashobora
13.30 Przerwa na obiad
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i uwielbienie
15.30 Konferencja III - o. John Bashobora
17.00 Przygotowanie do Eucharystii
17.30 Eucharystia
19.30 Przerwa na kolację
20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uzdrowienie - o. John Bashobora
22.00 Zakończenie

Zobacz relację ze spotkania z ojcem Bashoborą w 2013 roku: Jezus na Stadionie: 60 tysięcy osób na rekolekcjach

d7b12vg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7b12vg
Więcej tematów