Trwa ładowanie...

Jak dojechać na niedzielny mecz?

ZTM uruchamia uruchomi dodatkową linię tramwajową oraz autobusową

Jak dojechać na niedzielny mecz?
d1z359t
d1z359t

15 lipca w niedzielę na Stadionie Narodowym odbędzie się polski „Super Bowl”, czyli NAC VII SuperFinał Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Zarząd Transportu Miejskiego w celu usprawnienia przemieszczania się kibiców do/z Stadionu Narodowego, uruchomi dodatkową linię tramwajową oraz autobusową.

Już od godz. 13.30 (30 minut po otwarciu bram stadionu) zostanie uruchomiona specjalna linia tramwajowa 77 kursująca na trasie PL. NARUTOWICZA – Grójecka – pl. Zawiszy - Al. Jerozolimskie – most Poniatowskiego – al. Poniatowskiego - al. Waszyngtona – WIATRACZNA. Linia 77 będzie kursować w godzinach 13.30-17.00.

Dodatkowo zostanie uruchomiona linia autobusowa 902, która będzie odjeżdżać z przystanku na ul. Wybrzeże Szczecińskie trasą: WYBRZEŻE SZCZECIŃSKIE 02 – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka - Świętokrzyska – Kopernika – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – Królewska – pl. Grzybowski – Emilii Plater – DW.CENTRALNY. Na tym odcinku jest to trasa analogiczna jak linii 102.

d1z359t

Obie linie (77 i 902) będą kursować po meczu do czasu rozwiezienia kibiców , czyli do ok. godz. 22.00.

Co z mostem Poniatowskiego?

Nie planujemy zamknięcia mostu Poniatowskiego- powiedziała nam Edyta Adamos z biura prasowego KS Warszawa. - Chyba, że pojawi się taka potrzeba.

Swoją drogą zainteresowanie meczem jest ogromne. Czyżby warszawiacy pokochali futbol amerykański? Uważamy, że chodzi raczej o możliwość przyżycia dużego widowiska sportowego na Stadionie Narodowym. Za niewielkie pieniądze. Bilety można kupić już od 25 zł za osobę!

d1z359t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z359t
Więcej tematów