Trwa ładowanie...

IV Targi Niezależnych Wytwórni

Sprawdźcie premiery na polskiej scenie muzyki niezależnej, posłuchajcie dobrych płyt, zamieńcie słowo z ulubionym wydawcą

IV Targi Niezależnych Wytwórni
dyvsp86
dyvsp86

W najbliższą niedzielę, 9 listopada, w godzinach 12:00 - 22:00 odbędą się IV Targi Niezależnych Wytwórni. Po udanych edycjach w Powiększeniu i Cafe Kulturalnej przyszedł czas na kolejne, jesienne rozdanie - tym razem w Znajomych Znajomych, przy ulicy Wilczej 58a - mówią organizatorzy - Wpadnijcie sprawdzić premiery na polskiej scenie muzyki niezależnej, posłuchać dobrych płyt, zamienić słowo z ulubionym wydawcą.

Tradycyjnie przez cały dzień usłyszycie sety didżejskie. Za gramofonami staną didżeje, wydawcy i promotorzy, wieczorem zaś odbędą się koncerty. Wstęp wolny.

Wśród potwierdzonych wystawców znajdziecie:

 1. Monotype/Bôłt Records
 2. Pawlacz Perski
 3. Sqrt
 4. Nasiono Records
 5. U Know Me
 6. Sangoplasmo
 7. Dunno
 8. Jasień
 9. Side One
 10. Mik Musik
 11. BDTA
 12. Bocian Records
 13. Nowe Nagrania
 14. Crunchy Human Children
 15. Wounded Knife
 16. Requiem Records
 17. Lado ABC
 18. Lasy Państwowe
 19. Latarnia
 20. AltanovaPress
 21. Brennnessel Records
 22. 022 records
 23. Fundacja Kaisera Söze
 24. Nicz Records
 25. Thin Man Records
 26. Endless Happiness
 27. Gusstaff Records

Prasa:

 1. M/I - kwartalnik muzyczny
 2. Glissando
 3. Skin Yard
dyvsp86

Koncerty:

ZŁOTA JESIEŃ - Zgiełkliwe gitary, ładne piosenki i blackmetalowa perkusja (prawie). Mało techniki, dużo bezsensownej agresji. Znani głównie z intensywnych koncertów, które prawie zawsze kończą się kontuzjami i zepsutymi gitarami. Mili ludzie poza gitarzystą solowym. Życie mija im na depresji i słuchaniu Lil B "THE BASEDGOD", Unwound, Sonic Youth, Sun City Girls, Zelienople, Alameda Trio. Nagrywają debiutancki album, na koncie mają singiel "Młynów".

BARTOSZ TKACZ - Muzyk, saksofonista. Grał w Skautach, Re-Covers, FreeMusicCollectiv, Gamid Group, Gaamerze, Maciej Wojcieszuk Quintet, Koło Zbożowe, Pablopavo i Ludziki, brał udział w wielu "Impro Mitingach" oraz warsztatach muzycznych. Gra z Warszawską Orkiestrą Improwizatorów. W 2012 roku wystąpił na Düsseldorf Jazz Rally z Zbigniew Namysłowski Super Band. Obecnie gra w spektaklu Fortepian Pijany w reżyserii Marcina Przybylskiego.

dyvsp86
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dyvsp86
Więcej tematów