Trwa ładowanie...

Hałas szlifierek i młotów pneumatycznych w środku nocy. Tak dom mody remontuje parking

- Hałas bywa nie do wytrzymania - pisze mieszkaniec Woli.

Hałas szlifierek i młotów pneumatycznych w środku nocy. Tak dom mody remontuje parking
d19cq79
d19cq79

W centrtum handlowym Klif na warszawskiej Woli trwa remont parkingu podziemnego. Jak informują mieszkańcy, zaczyna się on już rano, a kończy nawet o 1.00 w nocy. - Hałas bywa nie do wytrzymania – pisze nasz czytelnik mieszkaniec Woli.

Od półtora miesiąca trwają prace remontowe parkingu podziemnego centrum handlowego Klif. Remont jest wyjątkowo uciążliwy dla okolicznych mieszkańców, ponieważ prace trwają zarówno w dzień, jak i w nocy.

- W dzień hałas bywa nie do wytrzymania, dodatkowo wtóruje mu antyczny klimatyzator zbudowany w latach 90. również przez klif biurowca, który latem brzmi jak silniki 747 – komentuje Michał Jakubowski.

Budowlańcy nie odpuszczają nawet po godzinie 22. Jak twierdzą sąsiedzi, wtedy remontowany jest górny poziom parkingu. Prace odbywają się przy użyciu ciężkiego sprzętu, szlifierek, młotów pneumatycznych. W nocy zywana jest nawierzchnia parkingu, a także rozbijany jest beton.

- Wczoraj, kiedy wyjątkowo potrzebowałem snu z uwagi na wczesny wyjazd służbowy, zmuszony byłem około 23.30 wezwać pierwszy raz w życiu policję na podstawie naruszania ciszy nocnej. Policja pojawiła się o 01.10 i dopiero wówczas prace ustały – pisze Jakubowski. – Co ciekawe remont rozpoczął się punktualnie o godzinie 06:00, o czym poinformowała mnie narzeczona, ja musiałem bowiem wstać o godz. 04:00 – dodaje mężczyzna.

d19cq79

WawaLove.pl poprosiło C.H. Klif o komentarz.

- Remont płyty parkingowej był konieczny, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort parkowania Klientom Domu Mody Klif. Etap najbardziej uciążliwych prac, które generowały najwięcej hałasu został już zakończony. Dodatkowo, przez wzgląd na bliskość budynków mieszkalnych remont nawierzchni parkingu odbywa się z bezwzględnym przestrzeganiem ciszy nocnej tj. od godziny 6:00 do 22:00. Co więcej, administracja Domu Mody Klif nie otrzymała żadnych informacji na temat interwencji policji w sprawie zakłócenia ciszy nocnej, w związku z prowadzonymi na remontowanym parkingu pracami - tłumaczy Katarzyna Tarapata, rzecznik prasowy domu mody Klif.

d19cq79
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19cq79
Więcej tematów