Trwa ładowanie...

Dzień otwarty na warszawskiej Giełdzie

7 grudnia każdy będzie mógł się poczuć jak zawodowy inwestor nie ryzykując przy tym ani złotówki. Będą wykłady, konkursy, zabawy dla najmłodszych, możliwość zwiedzenia miejsc, które na co dzień dostępne są tylko dla specjalistów!

Dzień otwarty na warszawskiej Giełdzie
d1ky1ai
d1ky1ai

W sobotę 7 grudnia w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (ul. Książęca 4) odbędzie się szereg ciekawych wydarzeń dla dorosłych i dla dzieci. Będą to m.in.: wykłady specjalistów na temat funkcjonowania giełdy i rynku kapitałowego, wystawa „Akcje spółek notowanych na przedwojennej giełdzie” i targi Historycznych Papierów Wartościowych. Pod okiem eksperta będzie można rozpocząć naukę inwestowania i wygrać przy okazji atrakcyjne nagrody. Nagrody czekają również na młodszych uczestników dnia otwartego, którzy zgłoszą się do udziału w Olimpiadzie Wiedzy Finansowej.

Specjalnie dla najmłodszych w Sali Notowań powstanie miniaturowe miasteczko z bajkową scenografią, gdzie najmłodsi będą mogli nauczyć się zasad inwestowania. W tym wyjątkowym dniu, zamiast notowań giełdowych, odbędą się notowania cukierkowe. Mały inwestor podejmie pierwsze poważne decyzje – zjeść cukierka natychmiast, czy go zainwestować. W nauce rozsądnego gospodarowania środkami pomogą bohaterowie bajek, a historie małych, bajkowych przedsiębiorców przybliżą znane gwiazdy telewizyjne: Magda Mołek, Marcin Prokop, Dorota Zawadzka i Rafał Bryndal.

W ramach wydarzenia w holu Centrum Giełdowego, o godz. 11:45 odbędzie się debata pt. „Giełda kapitałem Warszawy”, w której udział wezmą: Michał Olszewski (zastępca Prezydenta m.st. Warszawy), Adam Maciejewski (prezes Zarządu GPW)
, Igor Chalupec (prezes Zarządu Ruch SA), Wiesław Rozłucki (prezes Rady Giełdy) i Zbigniew Jakubas (przewodniczący Rady Nadzorczej Mennicy Polskiej S.A.).

d1ky1ai

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu Kapitalna Warszawa . Jego celem jest m.in. promowanie Warszawy jako ważnego centrum kapitałowego.

Wstęp wolny, konieczna wcześniejsza rezerwacja: www.gpw.pl

d1ky1ai
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ky1ai
Więcej tematów