Trwa ładowanie...

Dzień Dziecka w Parku Praskim

W programie m.in. gra terenowa z darmowym wstępem do ZOO!

Dzień Dziecka w Parku Praskim
d1t6v3h
d1t6v3h

Familijna gra terenowa z dzikim rodeo, budowaniem domków dla zwierząt i zagadkami, spektakl teatralny i koncert zespołu November Project złożą się na program tegorocznego Dnia Dziecka w Parku Praskim. Wydarzenie rozpocznie edukacyjna gra terenowa "Zwierzomania". Zadaniem uczestników gry będzie odnalezienie, na podstawie mapki, punktów kontrolnych rozmieszczonych na terenie Parku Praskiego i Warszawskiego ZOO. W każdym z punktów będą czekać zadania i konkursy. Uczestnicy otrzymają również bilet do ZOO, gdzie będą musieli zdobyć określone informacje o jego mieszkańcach.

Zgłoszenia uczestnictwa w grze terenowej "Zwierzomania" przyjmowane są mailowo*do środy, 29 maja.* Po upływie tego terminu zgłoszenia będą przyjmowane tylko warunkowo, w zależności od liczby już otrzymanych zgłoszeń. Pobierz kartę zgłoszeniową . Uczestnicy będą mieli zapewniony bezpłatny wstęp do Warszawskiego ZOO w celu wykonania zadań gry. Z uwagi na zoologiczną tematykę gry, Uczestnicy zachęcani są do zgłoszeniasię na start w przebraniu nawiązującym do zadanej konwencji. Uczestnicy startujący w przebraniach otrzymają dodatkowe punkty, liczące się w końcowej klasyfikacji. Uczestnicy mogą startować pojedynczo, a także w zespole, który może składać się maksymalnie z 6 (sześciu) osób.

Program Dnia Dziecka w Parku Praskim:

  • 13:00 ZWIERZOMANIA – otwarcie punktu zbiórki do gry terenowej w Muszli Koncertowej
  • 14:00 ZWIERZOMANIA – familijna gra terenowa
  • 18:00 TO CI HAŁAS! – spektakl Teatru Pozytywka
  • 19:00 ZWIERZOMANIA – ogłoszenie wyników gry, rozdanie nagród
  • 19:30 NOVEMBER PROJECT – koncert

Informacje o pozostałych puktach programu:

d1t6v3h

TO CI HAŁAS!
Teatr Pozytywka zaprasza na teatralno-ekologiczny spektakl, którego akcja obraca się wokół tematów związanych ze szkodliwym oddziaływaniem hałasu i groźnych odpadów: baterii i innych zużytych, niepotrzebnych przedmiotów elektronicznych. W przystępny i zabawny sposób widzowie dowiedzą się, co zrobić z produktami, z których nie da się już skorzystać, a które stwarzają duże zagrożenie dla zdrowia i przyrody. Spektakl ma charakter interaktywny: widzowie aktywnie uczestniczą w rozgrywającej się na scenie historii, zapraszani są do wspólnych ekologicznych konkursów, gier i zabaw, razem z aktorami śpiewają piosenki.

NOVEMBER PROJECT
Zespół to rootsrockowa rastaferajna z warszawskiego Osiedla Przyjaźń. Grupę tworzy jedenaście barwnych osobowości, dla których wiek, zainteresowania czy niepełnosprawności nie stanowią przeszkód. Muzyka November Project to mocna dawka pozytywnej energii w czystej postaci, a radosne, rytualne koncerty zespołu to armata miłości, która trafia prosto w serce i wyzwala zwierzę!

d1t6v3h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1t6v3h
Więcej tematów