Trwa ładowanie...

Dwa nowe kina na Wilanowie i Białołęce

Kino z 12 ekranami w Galerii Wilanów oraz 11-salowe kino w Galerii Białołęka

Dwa nowe kina na Wilanowie i Białołęce
d1u4agx
d1u4agx

Spółki Cinema City International oraz Globe Trade Centre podpisały wstępne wiążące długoterminowe umowy najmu powierzchni w dwóch centrach handlowych, które zostaną wybudowane przez GTC w Warszawie. Cinema City otworzy kino z 12 ekranami w Galerii Wilanów oraz 11-salowe kino w Galerii Białołęka.

Kina zostaną wyposażone w najnowszy, zaawansowany technologicznie sprzęt do projekcji filmów, dzięki czemu staną się jednymi z najnowocześniszych kin w regionie.

W zasięgu Galerii Wilanów znajdują się najbardziej rozwijające tereny mieszkaniowe południowej Warszawy: Ursynów, Wilanów, Sadyba, a także podwarszawski Konstancin. Galeria Wilanów z około 80 000 mkw powierzchni do wynajęcia netto, będzie najnowocześniejszym centrum handlowym i rozrywkowym w stolicy - z innowacyjnym podejściem do doboru najemców oraz nastawionym na oferowanie klientom rozrywki i dobrej atmosfery.

Galeria Białołęka będzie bardzo nowoczesnym centrum handlowym zlokalizowanym w gęsto zaludnionym i rozwijającym się obszarze obejmującym północne dzielnice Warszawy – Tarchomin i Białołękę. Dzięki bardzo dobrej komunikacji, bezpośredni obszar oddziaływania Galerii Białołęka rozszerzy się o sąsiednie dzielnice zamieszkiwane łącznie przez około 520 000 mieszkańców - Żoliborz, Bielany, Pragę Północ i Targówek. W Warszawie, która jest najlepszą lokalizacją handlową zarówno dla najemców jak i klientów, od 2005 r. nie otworzono żadnego centrum handlowego wyposażonego w nowoczesne sale kinowe. Jest to związane z ograniczeniami zagospodarowania przestrzennego. Również rozwój nowych projektów o dużej skali jest bardzo ograniczony.

d1u4agx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1u4agx
Więcej tematów