Trwa ładowanie...

Duże utrudnienia w dojeździe do centrum Warszawy. Sprawdź objazdy

W nocy ze środy na czwartek do poniedziałku Zarząd Dróg Miejskich wyłączy z ruchu rondo Dmowskiego. W tym czasie drogowcy będą wymieniać nawierzchnię asfaltową. Kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą się przygotować na ogromne utrudnienia.

Duże utrudnienia w dojeździe do centrum Warszawy. Sprawdź objazdyŹródło: zdm.waw.pl, fot: um.warszawa.pl
dceukng
dceukng

W związku z remontem drogowcy zamkną ulice dojazdowe do ronda Dmowskiego.

Zamkną m.in fragment al. Jerozolimskich od ul. Poznańskiej do ul. Kruczej oraz ul. Marszałkowska od ul. Żurawiej do ul. Widok. Dla dojeżdżających Al. Jerozolimskimi do skrzyżowania z ul. Emilii Plater od strony Ochoty będą dwa pasy do skrętu w lewo na objazd. Dalej będzie można pojechać tylko z jednego pasa (utrzymany będzie także wyjazd z ul. J. Pankiewicza), ale trzeba będzie skręcić w ul. Poznańską.

Z kolei jadący Al. Jerozolimskimi od strony mostu Józefa Poniatowskiego będą musieli rozjechać się w prawo lub w lewo w ul. Kruczą. Jadący z pl. Konstytucji będą mogli skręcić w prawo w ul. Piękną lub w lewo w ul. Koszykową, a z jednego pasa będą mogli pojechać dalej prosto, ale będą mogli dojechać tylko do ul. Wspólnej lub ul. Żurawiej i tutaj będą musieli skręcić. Na ul. Widok zostanie zawrócony kierunek ruchu i będzie można nią pojechać z ul. Kruczej do ul. Marszałkowskiej.

dceukng

Komunikacja Miejska:

Na trasy objazdowe skierowane zostaną linie 117, 127, 128, 131, 158, 171, 175, 501, 507, 517, 519, 520, 521, 522, 525, N22, N24, N25, N31, N32, N33, N35, N37, N38, N42, N72, N81, N83, N85 i N88. Z kolei ruch tramwajowy w ciągu Al. Jerozolimskich i ul. Marszałkowskiej odbywał się będzie bez zmian.

Zobacz także: Chińscy geologowie odkrywają kulisy porozumienia koreańskiego

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

dceukng
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dceukng
Więcej tematów