Trwa ładowanie...

Dramatyczne sceny na Bielanach. Pies zawisł na balkonie, interweniowały służby

Szamoczące się zwierzę zauważyli przechodnie.

Dramatyczne sceny na Bielanach. Pies zawisł na balkonie, interweniowały służby
dd8dvd8
dd8dvd8

Do groźnego zdarzenia doszło na osiedlu na warszawskich Bielanach. Przechodnie zauważyli wiszącego z balkonu psa, który znajdował się na czwartym piętrze. Wezwano straż pożarną.

Jeden ze świadków nagarał film na którym widać, jak zwierzę próbuje wyrwać się z balkonu. Autor nagrania zaznaczył, że chciał pomóc psu. Gdy zapytał policjantów, dlaczego nie wyważą drzwi, usłyszał, że "straż już jedzie". Co więcej, kiedy służby pojawiły się na miejscu, okazało sie, że strażacy przyjechali bez długiej drabiny.

Podczas czekania na drugi wóz, mężczyzna zaproponował, że wejdzie na czwarte piętro, wspinając się pomiędzy balkonami. Na to nie zgodziła się policja. - Patologia na Bielanach - kwituje twórca krótkiego filmu.

Na szczęście po niedługim czasie w mieszkaniu pojawiła się właścicielka, która zabrała psa. Zwierzęciu nic się nie stało.

Sprawę skomentowała stołeczna straż pożarna. - Ze względu na niewystarczającą długość drabin przystawnych na miejsce zdarzenia zadysponowano SD-30. W trakcie dojazdu drabiny mechanicznej na miejsce zdarzenia przybyła właścicielka mieszkania, która otworzyła drzwi do mieszkania - czytamy na stronie internetowej Komendy Miejskiej PSP.

dd8dvd8
dd8dvd8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dd8dvd8
Więcej tematów