Trwa ładowanie...

Darmowe ładowarki telefonów na lotnisku w Modlinie!

Przylecieliście i rozładował Wam się telefon? Zaraz wylatujecie i pada Wam bateria?

Darmowe ładowarki telefonów na lotnisku w Modlinie!
d1nym9k
d1nym9k

Dobre wiadomości z modlińskiego lotniska. Swoje telefony można teraz bezpłatnie podładować w dwóch automatach zlokalizowanych w ogólnodostępnej części terminala: w strefie przylotów (część zachodnia terminala) i nieopodal windy (część wschodnia terminala). - poinformowało Lotnisko w Modlinie.

Przylecieliście i rozładował Wam się telefon? Zaraz wylatujecie i pada Wam bateria? W Modlinie to nie problem. - czytamy na fajnpejdżu lotniska.

Ostatnio władze województwa zdradziły plany rozwoju Modlina . Chcą m.in. w ciągu najbliższych 5 lat rozbudować terminal pasażerski. Planuje się również rozbudowę terenów wokół lotniska. – W przypadku Modlina taki rozwój, przewidziany na najbliższych 30 lat, nie wymaga dodatkowej przestrzeni. Obszar zajmowany przez port jest wystarczający do przedłużenia drogi startowej, powiększania płyt postojowych czy budowy dróg kołowania – powiedziała reczniczka urzędu marszałkowskiego, Marta Milewska.

Dzięki rozbudowie dwukrotnie zwiększy się liczba punktów odpraw – z czterech do ośmiu. To pozwoli zwiększyć przepustowość lotniska z 3 mln pasażerów rocznie, do 5 mln.

d1nym9k

Ma powstać również terminal ekspres cargo. Tutaj pracownicy lotniska zajmować się będą ekspresowymi przesyłkami kurierskimi oraz tzw. małe cargo.

Powiększona będzie też baza techniczna dla samolotów. Powstanie nowy hangar dla samolotów typu boeing 737.

Ostatnim etapem rozbudowy ma być budowa hotelu na terenach przylegających do lotniska. Władze województwa chcą to zrobić wspólnie z udziałem partnera zewnętrznego.

d1nym9k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nym9k
Więcej tematów