Trwa ładowanie...

Czy HGW zostanie odwołana? Załóż się i zarób na referendum!

Jak potoczą się dalsze losy Hanny Gronkiewicz-Waltz? Internetowi bukmacherzy przyjmują zakłady!

Czy HGW zostanie odwołana? Załóż się i zarób na referendum!
d20padx
d20padx

Zdaniem bukmacherów Hanna Gronkiewicz-Waltz pożegna się z pełnioną dotąd funkcją. Czy tak się stanie przekonamy się już 13 października .

Tymczasem już teraz można założyć się o wynik październikowego referendum. Taką możliwość oferuje nam polski zakład bukmacherski Star-Typ Sport. Można tam obstawiać zarówno to czy referendum cieszyć się będzie odpowiednią frekwencją, jak i sam jego wynik. Zdaniem bukmacherów referendum ma niewielkie szanse osiągnięcia odpowiedniej frekwencji. Być może właśnie dlatego na samym referendum można nieźle zarobić! Osoby biorące udział w zakładach za każdą postawioną złotówkę otrzymają 1, 45 gr., jeśli referendum okaże się nieważne. Z kolei osoby, które uznają, że referendum osiągnie wymaganą frekwencję otrzymają już 2, 35 gr.

Niezależnie od frekwencji analitycy przewidują, że większość osób zagłosuje za odwołaniem Hanny Gronkiewicz-Waltz. Ci, którzy obstawią niekorzystny dla niej wynik mogą wygrać 1, 22 gr. za każdą postawioną złotówkę. Sukces pani prezydent to już zysk w wysokości 3, 45 gr.

d20padx

Jeśli chcecie obstawić wynik referendum, to TUTAJ możecie spróbować swoich sił.

d20padx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20padx
Więcej tematów