Trwa ładowanie...

Co zobaczymy na Top Gear Live na Stadionie Narodowym?

Wyścigi rydwanów zbudowanych ze skuterów, pokaz samochodowego curlingu i występ... Adama Małysza urozmaicą m.in. motoryzacyjny spektakl

Co zobaczymy na Top Gear Live na Stadionie Narodowym?
d4crvaj
d4crvaj

Miłośnicy mocnych wrażeń będą mogli obejrzeć widowisko 21 września na Stadionie Narodowym. Będzie to pierwsza impreza motoryzacyjna na tym obiekcie. Show poprowadzą znane z ekranu gwiazdy: Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond. Dołączy do nich również tajemniczy Stig. Ekipa Top Gear będzie kierować akcją z pokładu mobilnego studia, zbudowanego na silniku V8 Chevrolet Corvette. Nietypowa scena pozwoli nie tylko na dynamiczną narrację imprezy, ale również na najbardziej nieoczekiwane manewry, takie jak kręcenie bączków.

Odpowiedniej dawki adrenaliny dostarczy* rywalizacja mechanicznych rydwanów - Moped Chariots.* Starożytna forma rozrywki, którą kochali Rzymianie, została zaadaptowana przez zespół do realiów XXI wieku. Zamiast koni, dwukołowe pojazdy pociągną skutery, a w roli woźniców wystąpią prezenterzy programu. Równie ciekawą atrakcją będą zawody w motoryzacyjnej wersji curlingu, jednej z bardziej osobliwych dyscyplin sportów zimowych.

Występ ekipy Top Gear Live poprzedzi ekscytujący pokaz umiejętności zawodników ORLEN Team i VERVA Racing Team. Wystąpi m.in. Adam Małysz i Kuba Giermaziak. Specjalnie dla fanów driftu przygotowano niespodziankę z udziałem Kuby Przygońskiego, który poprowadzi ponad 1000-konną, Toyotę GT86.

Jak dotąd Top Gear Live zobaczyło ponad 1,75 miliona widzów na całym świecie, a każda trasa wiąże się z interesującymi statystykami. Rokrocznie podczas jej realizacji wykorzystuje się 135 ciężarówek, 3 statki, 1 samolot transportowy oraz ponad 150 zestawów opon. Nigdy dotąd jednak nie została wykorzystana cała płyta stadionu, a prowadzący po raz pierwszy poprowadzą show na obiekcie o tak dużej pojemności. Występ w stolicy będzie pierwszym w Europie Środkowej.

d4crvaj

Na wyjątkowy charakter imprezy składają się nie tylko porywające pokazy, lecz także charakterystyczny, prześmiewczy humor, z którego słynie Top Gear. Ponieważ show prowadzone będzie w języku angielskim uruchomiona zostanie specjalna częstotliwość, na której widzowie będą mogli słuchać tłumaczenia symultanicznego. Odbiór częstotliwości możliwy będzie poprzez radiowe zestawy sprzedawane na terenie imprezy w cenie 20 zł, lub za pomocą telefonu komórkowego z funkcją odbiornika radiowego.

Niestety, za dużym show idą wysokie ceny. Bilety w zależności od wyboru miejsc na Stadionie Narodowym kosztują od 99 do 159 zł. Dzieciaki w wieku 4-12 lat objęte są zniżką w wysokości 20 proc. Show startuje 21 września.

d4crvaj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4crvaj
Więcej tematów