Trwa ładowanie...

Ciekawe miejsca: Astanga Yoga Studio

Pierwsze miejsce w Warszawie, w którym uczy się Astangi

Ciekawe miejsca: Astanga Yoga Studio
d4caybv
d4caybv

Joga asztanga winjasa to jedna z najbardziej dynamicznych form hata jogi. Do uprawiania samej jogi (a zwłaszcza fitness-jogi) nie trzeba warszawiaków namawiać. Jest wiele powodów by to robić: dzięki wszechstronnym, zsynchronizowanym z oddechem ćwiczeniom joga oczyszcza i uzdrawia ciało. Ponadto daje zdrowie, energię i dużo radości. Jest jedną z najefektywniejszych jej odmian. Poza tym - można zrzucić parę kilo.* Na złość piszemy o tym teraz, gdy wokół brzuszków urosła nam poświąteczna oponka.*

Na jogę, a dokładnie jej najbardziej dynamiczną wersję - asztangę - udaliśmy się do Astanga Yoga Studio mieszczącego się na Gałczyńskiego 4. Na Zachodzie asztanga stała się ulubioną formą aktywności, w Warszawie zdobywa coraz więcej zwolenników zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Przede wszystkim ze względu na uniwersalność ćwiczeń jest dobra dla osób młodych jak i w zaawansowanym wieku. Można też przyjść z dzieciakami - są tu specjalne zajęcia i dla nich.

d4caybv

Sale są duże, panuje tu relaksacyjny nastrój. Są nawet kwiaty na parapecie. Jest też poczucie pewnej prywatności (nie ma obaw, że ktoś nam pstryknie fotkę aparatem gdy ćwiczymy). Bilet wstępu kosztuje 35 zł (przy czym inaczej wygląda to przy zajęciach stałych - 4 zajęcia w miesiącu to koszt 100 zł, 12 razy w miesiącu - 195 zł. Karnet "Open" miesięczny - 235 zł. To sporo dla domowego budżetu, ale w sumie niewiele biorąc pod uwagę że to dla naszego zdrowia.

Podczas zajęć nie udało nam się wprawdzie zrzucić świątecznej opony, ale za to patrzymy na nią z buddyjskim spokojem.

Astanga Yoga Studio
ul. Gałczyńskiego 4
00-362 Warszawa
STRONA internetowa.

d4caybv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4caybv
Więcej tematów