Trwa ładowanie...

Centrum Nauki Kopernik odwiedził 5-milionowy gość

Wizyta miała miejsce dziś około godz. 11.30 a sam zwiedzający nie spodziewał się takiego przyjęcia.

Centrum Nauki Kopernik odwiedził 5-milionowy gość
d4diu1x
d4diu1x

Niezwykłym gościem okazał się Jarosław Tomczykowski z Legionowa, który na co dzień jest studentem Wojskowej Akademii Technicznej. Była to jego inauguracyjna wizyta w Centrum Nauki Kopernik, a przyjechał wraz z mamą i młodszym bratem. Nie przypuszczał jednak, że czeka na niego tak nietypowe powitanie.

Po przekroczeniu bramki, wśród spadającego konfetti osobiście przywitał go dyrektor Robert Firmhofer, który podarował mu w prezencie kartę członkowską Klubu Kopernika. Dzięki niej, Jarosław Tomczykowski będzie mógł przez cały rok za darmo korzystać z pełnej oferty CNK (w tym np. przedpremierowych pokazów) bez konieczności stania w długich kolejkach.

Centrum Nauki Kopernik to najbardziej popularna tego rodzaju instytucja w Europie. 5 milionów gości odwiedziło je w ciągu pięciu lat, a co warte podkreślenia frekwencja utrzymuje się na stałym, wysokim poziomie. Gdyby nie ograniczenia dotyczące jednorazowego wstępu dla określonej ilości osób, prawdopodobnie ten wynik byłby jeszcze bardziej okazały.

d4diu1x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4diu1x
Więcej tematów