Trwa ładowanie...

Bobby Mecenat - ciekawa inicjatywa!

Projekt dla ludzi z głową pełną pomysłów potrzebujących wsparcia finansowego by je zrealizować

Bobby Mecenat - ciekawa inicjatywa!
d34rfuw
d34rfuw

"Mecenat", pomysł właścicieli burgerowni Bobby Burger to właściwie szansa dla każdego, kto ma fajny pomysł na zaktywizowanie przestrzeni miejskiej. Internauci, raz w miesiącu wybierają jedną inicjatywę, która dostanie zastrzyk gotówki (1000 zł) na jej zrealizowanie. Pieniądze otrzymuje oryginalna inicjatywa "poszerzająca horyzonty, wnosząca nową jakość do życia miejskiego, mająca wysoką wartość dla całego miasta czy też konkretnej dzielnicy Warszawy i jej mieszkańców". - jak czytamy w opisie "Mecenatu".

Laureatem pierwszej edycji została grupa "KREUJ NIE PSUJ", zwalczająca wandalizm i promująca street art. W drugiej zaś pieniądze dostał projekt "022 zgłoś się", promujący ulubione miejsca warszawiaków. Kolejna edycja już niebawem.

Jak się zgłosić? Wejśc na stronę "Mecenatu" (aplikacja FB), zgłosić pomysł (opisać, przedstawić kosztorys i harmonogram działań) i chwilę poczekać. Jeśli wygra - odebrać pieniądze i zrealizować swoją inicjatywę. Zwycięzcę wybiorą internauci w drodze głosowania w serwisie lub na fanpejdżu Bobby Burgera .

d34rfuw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34rfuw
Więcej tematów