Trwa ładowanie...

Bezpłatny, roczny kurs scenariopisarstwa w Warszawskiej Szkole Filmowej

Chcesz pisać scenariusze filmowe? Studiuj za darmo u Macieja Ślesickiego i Bogusława Lindy!

Bezpłatny, roczny kurs scenariopisarstwa w Warszawskiej Szkole Filmowej
d2273e1
d2273e1

Gratka dla miłośników kina! Warszawska Szkoła Filmowa prowadzi nabór na roczny, bezpłatny kurs scenariopisarski dla literatów, reportażystów, autorów własnych tekstów. Nabór zgłoszeń do 31 sierpnia 2013. Zajęcia w ramach kursu odbywać się będą podczas comiesięcznych zjazdów (sobota/niedziela) w Warszawskiej Szkole Filmowej od października 2013 do czerwca 2014.

Podczas comiesięcznych, weekendowych spotkań, uczestnicy kursu będą poznawać poszczególne etapy powstawania scenariusza filmowego. Zapoznani zostaną z procesem rozwoju projektu filmowego, będą uczyć się różnych technik pisania scenariusza. Zdobywaną wiedzę będą sprawdzać w praktyce analizując filmy i scenariusze już istniejące, a podczas trwania kursu będą mieli możliwość pracy nad własnymi projektami i scenariuszami dzięki konsultacjom z wykładowcami.

Zgłoszenia należy przesyłać w formie elektronicznej i składać osobiście lub listownie w dziekanacie Warszawskiej Szkoły Filmowej. Na kurs przyjętych zostanie do 20 osób, które wyłoni komisja kwalifikacyjna.

Więcej informacji i dokumenty zgłoszeniowe TUTAJ . Kurs współfinansowany jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej

d2273e1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2273e1
Więcej tematów