Trwa ładowanie...

Bezpłatne warsztaty rolkarskie na Narodowym

Nie umiesz hamować? Czujesz się niepewnie na rolkach? A może jeździsz już dość dobrze, ale chcesz nauczyć się czegoś nowego?

Bezpłatne warsztaty rolkarskie na Narodowym
d2nzzpi
d2nzzpi

Czekają na Ciebie bezpłatne warsztaty rolkarskie WSR Polskater na Stadionie Narodowym. Odbędą się one 22 kwietnia godz: 18:00 – 19:30, zbiórka na górnej promenadzie między bramą nr 10 i 11.

Dowiemy się jak: -bezpiecznie upadać;
- płynnie poruszać się na rolkach na wprost i na zakrętach;
- skutecznie hamować;
- hamować efektownie (poślizgami);
- bezpiecznie pokonywać przeszkody;
- bezpiecznie przeskakiwać nad przeszkodą;
- zrobić na rolkach coś fajnego

Udział w warsztatach jest całkowicie darmowy. Nie ma ograniczeń wiekowych, nie ma żadnych zapisów czy rejestracji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności cywilnej za wypadki oraz szkody spowodowane przez uczestników imprezy. Organizator nie zapewnia sprzętu.

d2nzzpi

Zalecamy jazdę w kasku oraz ochraniaczach. Dla osób poniżej 18 roku życia kask jest obowiązkowy - mówią organizatorzy - Dla osób chcących uczestniczyć w zajęciach ze skoków ochraniacze na nadgarstki są bezwzględnie wymagane. Zalecamy jednak pełen komplet ochraniaczy.

Zajęcia odbywać się będą pod okiem doświadczonych instruktorów. Podczas zajęć uczestnicy będą podzieleni na podgrupy w zależności od umiejętności jazdy. Grupy można zmieniać swobodnie w przypadku zgody osoby prowadzącej zajęcia.

d2nzzpi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nzzpi
Więcej tematów