Trwa ładowanie...

Bezpłatne badanie wzroku na Dzień Dziecka

Do tego pokazy filmów, zabawy z animatorami i warsztaty

Bezpłatne badanie wzroku na Dzień Dziecka
dpqm7en
dpqm7en

Polecamy Dzień Dziecka w kinie Praha, który będzie trwał aż 4 dni - od 30 maja do 2 czerwca odbędą się projekcje najnowszych bajek: „Mambo, Lula i piraci”, „Tajemnica zielonego królestwa” oraz przedpremierowe pokazy animacji „Thor ratuje przyjaciół”. Od godz. 11:00 na dzieci czekać będą zabawy z animatorami, warsztaty plastyczne oraz konkursy z nagrodami. Do organizowanych zabaw będzie można dołączyć się przed lub po wybranym seansie.

PROGRAM:

30 maja, czwartek

godz. 11.00-14.00 – zabawy z animatorami + warsztaty plastyczne

dpqm7en

od godz. 10.00 – projekcje bajek zgodnie z repertuarem kina, planowane tytuły dla dzieci: „Tajemnica zielonego królestwa”,„Mambo, Lula i piraci”.

31 maja, piątek

godz. 11.00-14.00 – zabawy z animatorami + warsztaty plastyczne

od godz.10.00 – projekcje bajek zgodnie z repertuarem kina, planowane tytuły dla dzieci: „Tajemnica zielonego królestwa”, przedpremierowe pokazy animacji „Thor ratuje przyjaciół” oraz „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta”.

dpqm7en

1 czerwca, sobota

godz. 11.00-15.00 – zabawy z animatorami, konkursy z nagrodami

od godz. 10.00 – projekcje bajek zgodnie z repertuarem kina, planowane tytuły dla dzieci: „Tajemnica zielonego królestwa”, przedpremierowe pokazy animacji „Thor ratuje przyjaciół” oraz „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta”.

o godz. 10.30 – poranek muzyczno-filmowy „Tańcograjki” + projekcje bajek

2 czerwca, niedziela

godz. 11.00-15.00 – zabawy z animatorami, konkursy z nagrodami

dpqm7en

od godz. 10.00 - projekcje bajek zgodnie z repertuarem kina, planowane tytuły dla dzieci: „Tajemnica zielonego królestwa”, przedpremierowe pokazy animacji „Thor ratuje przyjaciół” oraz „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta”.

o godz. 10.30 - poranek teatralno - filmowy z Teatrzykiem Raz-Dwa-Trzyk + projekcje bajek

Na wszystkie projekcje obowiązują standardowe ceny biletów.

Niespodzianką dla najmłodszych będzie mobilny gabinet optometryczny, gdzie każde z dzieci będzie mogło wykonać bezpłatne wstępne badanie wzroku. Jedną z atrakcji będzie tzw. test „muchy”, polegający na założeniu dziecku specjalnych okularów, w których wspomniana mucha stanie się trójwymiarowa. To badanie, jak też kilka innych, pozwoli określić stan wzroku każdego dziecka, a obecny na miejscu ekspert postawi wstępną diagnozę.

dpqm7en
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpqm7en
Więcej tematów