Trwa ładowanie...

Bajkowy pochód przejdzie przez Wilanów

Święty Mikołaj na szczudłach, Królewna Śnieżka, siedmiu krasnoludków i Jarmark Bożonarodzeniowy

Bajkowy pochód przejdzie przez Wilanów
d4lvby0
d4lvby0

Barwny, bajkowy pochód w najbliższą niedzielę doda dzielnicy trochę świątecznej magii. Ulicami Wilanowa przejdą Św. Mikołaj z aniołami oraz bohaterowie bajek, wśród nich Królewna Śnieżka z krasnoludkami. Nie zdradzamy wszystkiego, ale wiadomo że Święty Mikołaj pójdzie na szczudłach - mówią organizatorzy - razem z nim będzie Królewna Śnieżka, która posypie z góry śniegiem. Bedzie też wróżka, zapraszająca dzieci do wspólnej zabawy, rozdająca błyszczące gwiazdki. Wszystko to przy dźwięku bębenków, na których zagrają krasnoludki.

Paradę, a właściwie przedstawienie teatralne przygotowała Grupa Żywy Teatr z Bielawy. Jej twórcy mają korzenie w tradycji teatru ulicznego. Ich spektakle to prawdziwa energia, sporo ruchu i akrobatyki, z wykorzystaniem szczudeł, ognia i efektów specjalnych. Parada zacznie się o godz. 11.30. Przejdzie spod Świątyni Opatrzności Bożej do Skweru Prymasowskiego, przy kościele św. Anny w Wilanowie.

W niedzielę w godz. 10:00 – 16:00 odbędzie się też Wilanowski Jarmark Bożonarodzeniowy. Będzie można kupić m.in.: świąteczne wypieki, wędliny, biżuterię i oczywiście ozdoby świąteczne. Jarmark stanie przy ulicy Stanisława Kostki Potockiego.

d4lvby0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lvby0
Więcej tematów