Trwa ładowanie...

Atakował przypadkowych ludzi na Krakowskim Przedmieściu!

Bił, kopał, uderzał gdzie popadnie

Atakował przypadkowych ludzi na Krakowskim Przedmieściu!
d2je1vy
d2je1vy

Do tego zdarzenia doszło w nocy, w pobliżu Pomnika Kopernika. Zaraz po północy do pełniących nieopodal służbę policjantów ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego podbiegł mężczyzna, który poinformował, że na Krakowskim Przedmieściu jakiś mężczyzna zaczepia przypadkowych przechodniów i bez jakiegokolwiek powodu rzuca się na nich z pięściami, bijąc gdzie popadnie.

Niektórym z ofiar udało się obronić lub uciec, niestety nie wszystkim. Dwaj, zupełnie przypadkowi ludzie zostali dotkliwe pobici. Najpierw pięściami, a kiedy upali już na chodnik, napastnik kopał ich bez opamiętania. Na skutek tego ataku pokrzywdzeni doznali licznych obrażeń twarzy.

Policjanci, znając wygląd agresywnego mężczyzny natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Już po chwili zauważyli osobę odpowiadającą przedstawionemu opisowi. Na widok radiowozu 22-latek zaczął uciekać. Został jednak szybko zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

d2je1vy

Nie wiadomo co było przyczyną ataku, wiadomo za to, że Adrianowi K. zgodnie z kodeksem karnym grozi teraz nawet 5 lat pozbawienia wolności.

d2je1vy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2je1vy
Więcej tematów