Trwa ładowanie...

"Adoptuj warszawiaka". Jutro kolejna odsłona akcji

Tym razem do wspólnej zabawy i pozowania do zdjęć organizatorzy zapraszają na Podzamcze oraz do Multimedialnego Parku Fontann.

"Adoptuj warszawiaka". Jutro kolejna odsłona akcji
d22h8rg
d22h8rg

Jutro Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Warszawie po raz kolejny będzie zachęcać by „Adoptować warszawiaka”. Tym razem do wspólnej zabawy i pozowania do zdjęć zapraszają na Podzamcze oraz do Multimedialnego Parku Fontann. Akcja potrwa od godz. 11.00 do 15.00.

Akcja „Adoptuj warszawiaka” ma na celu promocję adopcji podopiecznych Schroniska Na Paluchu. Jest ona prowadzona przez wolontariuszy i pracowników schroniska, którzy prezentują psy, a także wykonują im fotografie, w charakterystycznych miejscach Warszawy.

Podczas niedzielnej zabawy wszyscy zostaną zaproszeni do wielkiej fotograficznej improwizacji. Dotychczas podczas akcji wykonanych zostało szereg zdjęć w różnych miejscach stolicy. Tym razem aranżowane będą „nietypowe” sytuacje, np.:

- pies stojący w kolejce po lody,
- pies przy kawiarnianym stole,
- pies podróżnik w ciuchci na Starym Mieście,
- zajmująca konwersacja dwóch psiaków,
- pies sprzedawca,
- pies czytelnik,
- pies miłośnik urokliwej ciastkarni.

Podczas promocji podopieczni schroniska będą jednocześnie fotografowani i filmowani. Z najlepszych ujęć powstaną plakaty, ulotki oraz billboardy promujące schronisko. Do akcji zaproszeni są wszyscy, jednakże specjalne zaproszenie skierowane jest do profesjonalnych fotografów. Swoje zgłoszenia mogą oni nadsyłać na adres: ogloszenia.wolontariatu@napaluchu.pl.

d22h8rg

Kotka Szałwia i kocurek Munio bohaterami książki dla dzieci

Podopieczni Schroniska Na Paluchu grali już w filmach, pisano o nich w prasie i w Internecie. Teraz przyszedł czas na poezję. Kotka Szałwia i kocurek Munio stali się inspiracją dla stworzenia ilustrowanej książeczki dla dzieci.

Autorką książki, a zarazem opiekunką kotów, jest Dorota Szumilas. Małgorzata Szewczuk wzbogaciła książkę ilustracjami. Cały dochód pochodzący ze sprzedaży książki przeznaczony zostanie na opiekę nad kotami, które wciąż czekają na nowe domy w schronisku.

Konkurs! Do wygrania są trzy książeczki o Szałwii i Muniu. Aby je zdobyć, wystarczy do poniedziałku, 27 lipca, do godz. 16.00 na adres promocja2@paluch.org.pl wysłać krótki wierszyk o swoim kocie, psie lub jakimkolwiek innym zwierzęciu.

Przeczytaj też: Dni Nudy w Wilanowie

d22h8rg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22h8rg
Więcej tematów