Trwa ładowanie...

21. Festiwal Filmowy Wiosna Filmów. Bilety za 7 zł!

Najlepsze filmy nagradzane na międzynarodowych festiwalach filmowych - również przedpremierowo

21. Festiwal Filmowy Wiosna Filmów. Bilety za 7 zł!
d3conul
d3conul

W Kinie Praha po raz 21. odbędzie się Festiwal Filmowy Wiosna Filmów. Tegoroczna edycja potrwa od 10 do 19 kwietnia 2015 roku, czyli o dwa dni dłużej niż w ubiegłych latach. Festiwal to jedna z najlepszych okazji, aby zobaczyć selekcję najlepszych filmów nagradzanych na międzynarodowych festiwalach filmowych - również przedpremierowo.

- Co roku w festiwalu bierze udział coraz więcej uczestników. Wydłużając czas trwania Festiwalu dajemy publiczności możliwość zobaczenia jeszcze więcej filmów, które u nas można zobaczyć na dużym ekranie i w niezwykłej, festiwalowej atmosferze. To jedna z pierwszych niespodzianek, jaką przygotowaliśmy dla naszych widzów – mówi Maciej Zabojszcz, dyrektor Wiosny Filmów. - Nie zmieni się cena biletu, która pozostanie taka jak w latach poprzednich. Bilet na jeden seans będzie wciąż kosztował tylko 7
złotych - dodaje.

W trakcie Festiwalu można także wziąć udział w spotkaniach autorskich z gwiazdami polskiego kina. A na profesjonalistów czekają wykłady i seminaria w ramach programu edukacyjnego Strefa Scenarzysty.

d3conul

Filmy pogrupowane są w specjalne sekcje, które wyznaczają kierunek programu Festiwalu. Najważniejsze z nich to: Zwycięzcy międzynarodowych festiwali, Polskie kino na świecie, Docenione przez krytyków, Faworyci publiczności, Rewelacje międzynarodowych festiwali. Dyrektor programowy i główny selekcjoner Festiwalu Michał Myśliński zdradza, że w tym roku w programie nacisk położony zostanie na kinematografię węgierską i niemiecką. - Będziemy mieli dla naszych widzów jeszcze więcej filmowych odkryć niż w latach ubiegłych – zapewnia.

Szczegółowy program projekcji oraz innych wydarzeń towarzyszących 21. Festiwalowi Filmowego WIOSNA FILMÓW jest dostępny na stronie www.wiosnafilmow.pl .

Przeczytajcie też: BETON Film Festival 2015

d3conul
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3conul
Więcej tematów