Trwa ładowanie...

101. urodziny rodowitej mieszkanki Pragi Północ. "Pani Marianna Patryc tryska energią"

Z tej okazji wizytę jubilatce złożył m.in. burmistrz Paweł Lisiecki.

101. urodziny rodowitej mieszkanki Pragi Północ. "Pani Marianna Patryc tryska energią"
d19p7kk
d19p7kk

Pani Marianna Patryc jest szczególną osobą i nie chodzi tu wyłącznie o długowieczność. Warte podkreślenia jest, że całe swoje życie spędziła na Pradze Północ. Tu wychowała swoich dwóch synów, a dziś cieszy się widokiem czteromiesięcznej praprawnuczki Natalki.

Z okazji pięknego jubileuszu, wizytę w domu pani Marianny złożył burmistrz Dzielnicy Paweł Lisiecki, który przybył z bukietem kwiatów oraz okolicznościowym dyplomem. W dniu urodzin towarzyszyli jej również: członkowie rodziny, sąsiedzi i przyjaciele.

Wszyscy goście zostali przyjęci pysznym tortem i herbatą truskawkową, a pani Marianna z uśmiechem na ustach opowiadała zebranym interesującą historię swojej licznej rodziny. O tym, że jubilatka jest w doskonałej formie niech świadczy fakt, iż brała udział w ostatnich wyborach. Jak sama podkreśla to jej obywatelski obowiązek, a swój głos oddała z pełną świadomością. Uśmiechnięta i w dobrym humorze zabawiała gości miłą rozmową.

Początkowo była nieco zaskoczona ilością zebranych, jednak szybko wprawiła wszystkich w doskonały nastrój. Nie wypada zatem nic innego, jak życzyć jubilatce 200 lat, dużo zdrowia oraz niesłabnącej energii. Wszystkiego najlepszego!

d19p7kk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19p7kk
Więcej tematów