Trwa ładowanie...
dt7vxvi

Warszawa. Wypadek na Bielanach. Wkrótce opinia ws. kierowcy BMW

Opinia z warszawskiego szpitala dotycząca Krystiana O. ma pojawić się do końca tygodnia. Potem mają zostać powołani biegli psychiatrzy, którzy przedstawią opinię dotyczącą poczytalności sprawcy wypadku na ul. Sokratesa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Wypadek na Bielanach. Powołają nowych biegłych
Warszawa. Wypadek na Bielanach. Powołają nowych biegłych (East News, Fot: Tomasz Radzik)
dt7vxvi

Kierowca BMW na warszawskich Bielanach wjechał 20 października w mężczyznę z żoną i 3-letnim dzieckiem w wózku. Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych na ul. Sokratesa. 33-latek uratował swoich bliskich, a sam zmarł. Sprawcą wypadku był Krystian O., który przeszedł załamanie nerwowe. Trafił na oddział psychiatrii przy łódzkim areszcie.

Obecnie kierowca BMW przebywa w szpitalu w Warszawie, skąd do końca tygodnia ma pojawić się opinia na jego temat - podaje rmf24.pl. Potem powołani mają zostać biegli psychiatrzy, którzy przedstawią opinię dotyczącą poczytalności sprawcy wypadku na Bielanach. Swoja opinię mają również przedstawić biegli od rekonstrukcji wypadków i specjaliści nt. zmian w aucie Krystiana O.

dt7vxvi

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie podał, że samochód miał jechać ul. Sokratesa nawet 130 km/h. BMW 31-latka miało być tunningowane i pojawiły się wątpliwości, czy powinno zostać dopuszczone do ruchu. Po wypadku na Bielanach rozgorzała dyskusja na temat bezpieczeństwa na drogach. Politycy chcą m.in. większych kar dla piratów drogowych oraz pierwszeństwa pieszego na "zebrze".

Na ul. Sokratesa po wypadku na Bielanach w Warszawie pojawiły się progi zwalniające, które mają zagwarantować bezpieczeństwo w tym miejscu. Feralny odcinek zaczęli również patrolować strażnicy miejscy. ZDM planuje również modernizację oraz przebudowę ulicy i zwężenie dwupasmówki do jednego pasa w każdym kierunku.

Patryk Jaki bezlitosny dla Rafała Trzaskowskiego: to nie jest złośliwość

Źródło: rmf24.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dt7vxvi

Podziel się opinią

Share

dt7vxvi

dt7vxvi
Więcej tematów