Qaqwqwrqw

Walentynki 2019. Pomysły na prezenty i podarki z okazji Walentynek dla niej i dla niego

Walentynki zbliżają się nieubłaganie. W Dzień Zakochanych próbujemy w szczególny sposób zaimponować bliskiej osobie oraz wręczyć oryginalny prezent. Jeśli jeszcze nie macie na niego pomysłu, poniżej podajemy kilka propozycji na prezent dla niej i dla niego z okazji Walentynek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Walentynki 2019. Pomysły na prezenty i podarki z okazji Walentynek dla niej i dla niego
Walentynki 2019. Pomysły na prezenty i podarki z okazji Walentynek dla niej i dla niego (iStock.com)
Qaqwqwrqw

Walentynki – pomysły na prezent walentynkowy dla niej

Już w czwartek 14 lutego będziemy obchodzić Walentynki. To dobra okazja na okazanie swoich uczuć do drugiej osoby w ciekawy sposób, np. dzięki oryginalnemu prezentowi. Zazwyczaj to panom przypisuje się większe starania o ukochaną, dlatego też to oni mają znaczny problem z wyborem prezentu.

Standardowym, ale bardzo wyjątkowym prezentem na Walentynki będzie bukiet kwiatów. Najpopularniejsze są czerwone róże. Dobrym dodatkiem do niego będzie butelka wina lub bombonierka.

Qaqwqwrqw

Mężczyźni mogą pójść w kierunku bardziej materialnych i trwalszych prezentów, takich jak książka (najlepiej z ulubionego gatunku literackiego partnerki), płyta ulubionego artysty, albo biżuteria (pierścionek, naszyjnik, bransoletka, kolczyki). W przypadku wizyty u jubilera powinniśmy się spodziewać nieco większego wydatku. Można też wręczyć bilet na koncert.

Bardzo pozytywnym akcentem będzie organizacja Walentynek we dwoje poprzez wyjście do restauracji, do kina, teatru, opery, na spacer. W tym wypadku randka ma charakter bardziej oficjalny, ale można też zorganizować wydarzenie w luźniejszej atmosferze, np. wyjście do escape roomu lub nieco aktywniejsze Walentynki (do parku trampolin, na ściankę wspinaczkową, lodowisko), albo też wspólny wieczór w domu.

Walentynki – pomysły na prezent walentynkowy dla niego

W Walentynki kobiety mogą również sprawić miłą niespodziankę panom i wręczyć im jakiś prezent. Najbardziej trafnym podarkiem będzie książka lub płyta, która trafi w gusta partnera.

Qaqwqwrqw

Bardzo dopasowanym prezentem byłyby perfumy - szczególnie o zapachu preferowanym przez drugą połówkę lub butelka ulubionego alkoholu.

Mężczyźni w dużej mierze są ogromnymi fanami sportu i adrenaliny, dlatego bardzo dobrym prezentem byłby gadżet związany z jego ulubionym zespołem lub koszulka meczowa wybranej drużyny, autograf ulubionego zawodnika albo bilet na ciekawe wydarzenie sportowe.

Zorganizowanie wspólnego wieczoru we dwoje mężczyźni również potraktują jako wyjątkowy prezent, ponieważ dla nich najbardziej będzie liczyć się obecność drugiej osoby.

W przypadku prezentu na Walentynki, zarówno dla niej, jak i dla niego, czymś wyróżniającym się będzie rzecz zrobiona własnoręcznie, a także coś zabawnego (np. koszulka ze śmiesznym wzorem). Na pewno doceniona będzie kreatywność drugiej osoby.

Qaqwqwrqw

Najważniejsze jest jednak to, aby w Walentynki pokazać, że zależy nam na drugiej osobie. Cała atmosfera sprawi, że każdy wyraz tego dnia będzie miał mocniejszy wydźwięk.

Polub WP Wiadomości
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw