Trwa ładowanie...
dtz4zjl

Wałbrzych: tragedia na parkingu przed galerią handlową. Nie żyje 2-letnia dziewczynka

Tragiczny wypadek na parkingu przed galerią handlową w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie). 2-letnia dziewczynka wpadła pod nadjeżdżający samochód. Mimo godzinnej reanimacji, dziecko zmarło.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wałbrzych: tragedia na parkingu przed galerią handlową. Nie żyje 2-letnia dziewczynka
(Policja.pl)
dtz4zjl

Do zdarzenia doszło we wtorek 30 czerwca, około godziny 19.00 na parkingu przed galerią handlową „Victoria” w Wałbrzychu.

- 2-letnia dziewczynka wraz ze swoją mamą szły z parkingu w kierunku budynku galerii. W pewnej chwili trzymane za rękę dziecko wyrwało się i wybiegło na jezdnię manewrową, gdzie wpadło wprost pod nadjeżdżającą skodę – relacjonuje w rozmowie z WP st. asp. Joanna Żygłowicz z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe oraz policję. Jak dodaje st. asp. Żygłowicz, uwięzione pod pojazdem dziecko własnymi siłami starali się ratować świadkowie zdarzenia. Po wydobyciu dziewczynki spod auta, służby ratunkowe rozpoczęły trwającą ponad godzinę reanimację, która niestety, nie przyniosła skutku.

dtz4zjl

- Policja wyjaśnia w dalszym ciągu dokładne przyczyny zdarzenia. Zabezpieczono już monitoring obiektu, a zwłoki 2-latki przekazane zostały do zakładu medycyny sądowej. Wiadomo, że kierująca skodą fabią 53-latka była trzeźwa, jednak na chwilę obecną nie wiemy, czy poruszała się po parkingu z dozwoloną prędkością – mówi Żygłowicz.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

dtz4zjl

Podziel się opinią

Share
dtz4zjl
dtz4zjl
Więcej tematów