Trwa ładowanie...
drm21hx

Wakacyjna Trasa Dwójki 2019: Sprawdź, kiedy i gdzie odbędą się koncerty oraz kto na nich wystąpi. Podajemy dokładny harmonogram imprezy

Wakacyjna Trasa Dwójki 2019: w tym roku inicjatywa obejmie aż 10 miast. Zobacz, kiedy i gdzie odbędą się koncerty oraz kto na nich wystąpi. Zapoznaj się z oficjalnym harmonogramem imprezy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wakacyjna Trasa Dwójki 2019: Sprawdź, kiedy i gdzie odbędą się koncerty oraz kto na nich wystąpi. Podajemy dokładny harmonogram imprezy
Wakacyjna Trasa Dwójki 2019: Sprawdź, kiedy i gdzie odbędą się koncerty oraz kto na nich wystąpi. Podajemy dokładny harmonogram imprezy (Materiały prasowe)
drm21hx

Wakacyjna Trasa Dwójki 2019

Wiadomo, że w tym roku seria plenerowych koncertów transmitowanych przez TVP2 odbywa się pod hasłem „Lato, muzyka, zabawa”. Tym razem, inicjatywa obejmie aż 10 polskich miast. Koncerty będzie można także obejrzeć na antenie TVP2 lub platformie VOD. Repertuar jest bardzo zróżnicowany, a na scenie nie zabraknie rozmaitych gwiazd, od tych specjalizującej w rapie czy muzyce pop, po artystów disc-polo. Podczas 10 koncertów na scenie można zobaczyć m.in. Sarsa, Roksana Węgiel, Komodo, Cleo, Mesajah, Margaret Marcin Sójka, Michał Szpak i Afromental.

Wakacyjna Trasa Dwójki – Rzeszów, 18 sierpnia

drm21hx

Do miast, w których zorganizowano koncerty, należą: Chełmno, Katowice, Stalowa Wola, Toruń, Łomża, Aquapark Reda, Zamość, Rzeszów, Opole, Gdańsk. W następnej kolejności Wakacyjna Dwójki 2019 zawita do Rzeszowa. Koncert odbędzie się w niedzielę, 18 sierpnia na rzeszowskich bulwarach. Na scenie wystąpi między innymi: grupa Boney M., słynąca z takich piosenek jak „Rasputin” czy „Daddy cool”, Michał Szpak, De Mono, Małgorzata Ostrowska – była wokalistka z Lombardu, Frans, zespół grający muzykę disco polo Piękni i Młodzi oraz zwyciężczynie odcinka „Szansy na Sukces”, Wiktoria i Julia Szlachta z Kroczyc. Koncert rozpocznie się o 20:30 i będzie transmitowany na żywo na antenie TVP2. Kolejny koncert odbędzie się w Opolu, a poniżej umieściliśmy dokładny harmonogram.

Wakacyjna Trasa Dwójki – harmonogram koncertów
• Stalowa Wola (7 lipca),
• Toruń (14 lipca),
• Łomża (21 lipca),
• Reda (28 lipca),
• Zamość (4 sierpnia),
• Rzeszów (18 sierpnia),
• Opole (25 sierpnia)
• Gdańsk (31 sierpnia).

drm21hx

Podziel się opinią

Share

drm21hx

drm21hx
Więcej tematów