Trwa ładowanie...
d2k1dxy
d2k1dxy
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

W trakcie kołowania samolotu pasażer otworzył drzwi i wysiadł

Na lotnisku w Pizie, w środkowych Włoszech, pasażer wysiadł z samolotu w trakcie kołowania maszyny na start. Z nieznanych powodów mężczyzna otworzył drzwi, skoczył na skrzydło, a następnie na pas startowy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2k1dxy

Włoskie media informują, że szok przeżyli pozostali pasażerowie samolotu odlatującego do Trapani na Sycylii, a także załoga maszyny oraz strażacy, którzy całe zdarzenie widzieli ze swego stanowiska.

Kiedy pasażer zeskoczył na ziemię, zajęli się nim natychmiast lekarze, sprawdzając, czy nie odniósł obrażeń oraz czy nie cierpi na zaburzenia psychiczne. Motywy desperackiego kroku mężczyzny nie są znane.

Po tym niecodziennym wydarzeniu samolot odleciał na Sycylię z półtoragodzinnym opóźnieniem.

d2k1dxy

Podziel się opinią

Share

d2k1dxy

d2k1dxy
Więcej tematów