Trwa ładowanie...
d25grwv
W Teksasie znaleziono ciała ośmiu osób, w tym sześciorga dzieci
x-news/TVN 24Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

W Teksasie znaleziono ciała ośmiu osób, w tym sześciorga dzieci

Osiem osób, w tym sześcioro dzieci, znaleziono skutych kajdankami i zastrzelonych w jednym z domów w rejonie Houston, w stanie Teksas. Podejrzany o dokonanie tej zbrodni został zatrzymany po strzelaninie z policją - poinformowały lokalne media.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d25grwv

Wezwani anonimowym telefonem policjanci usiłowali wejść do domu, w którym dojrzeli zwłoki dziecka. Znajdujący się wewnątrz mężczyzna, którym okazał się 48-letni Donald Conley, otworzył ogień do funkcjonariuszy.

Po wymianie strzałów i rozmowach z policyjnymi negocjatorami mężczyzna się poddał. Po wstępnym przesłuchaniu przez sędziego został oskarżony o ośmiokrotne zabójstwo. Jeśli zostanie skazany, grozi mu kara śmierci.

d25grwv

Jak oświadczył na konferencji prasowej zastępca szeryfa okręgu Harris, Tim Cannon, wśród ofiar byli: 40-letnia Valerie Jackson, w przeszłości partnerka Conleya, jej mąż Dewayne Jackson oraz 13-letni Nathaniel, który prawdopodobnie był synem Conleya i Valerie.

Cannon wyraził przypuszczenie, że motywem działania zabójcy mogła być zazdrość o byłą partnerkę, która wróciła do męża. Dodał, że Conley ma za sobą bogatą przeszłość kryminalną sięgającą roku 1988.

d25grwv

Podziel się opinią

Share

d25grwv

d25grwv
Więcej tematów