Trwa ładowanie...

W środę Giełda Pracy. Porozmawiaj z ekspertem i popracuj z nim nad swoim CV

W środę, 17 września, w Grodzkim Urzędzie Pracy odbędzie się Giełda Pracy. Każdy zainteresowany będzie mógł porozmawiać z ekspertami, skonsultować swoje CV oraz przejść rozmowę kwalifikacyjną.

Share
W środę Giełda Pracy. Porozmawiaj z ekspertem i popracuj z nim nad swoim CV
Źródło: www.krakow.pl, fot: Paweł Krawczyk
d1uglrv

Giełda Pracy jest organizowana przez Polski Holding Rekrutacyjny, firmę specjalizującą się w rekrutacjach i poszukiwaniach pracowników. Spółka przeprowadza rekrutacje tzw. odpowiedzialne społecznie - dzięki nim polscy przedsiębiorcy pozyskują najcenniejszych pracowników, zaś poszukujący pracy dostają oferty idealnie dopasowane do ich umiejętności.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób bezrobotnych z regionu oraz osób niepełnosprawnych, które mają utrudniony dostęp do rynku pracy. Aby wziąć udział w Giełdzie Pracy nie trzeba być zarejestrowanym w Urzędzie Pracy.

W trakcie spotkania będzie można porozmawiać z doświadczonymi konsultantami i rekruterami, odpowiednio przygotować się do poszukiwania pracy, złożyć swoje CV, a nawet odbyć rozmowę kwalifikacyjną.

d1uglrv

Obecnie firma szuka pracowników na stanowiska w różnych branżach: konsultanta telefonicznego, doręczyciela, do prac dorywczych w marketach, a także do stałej pracy przy produkcji lub inwentaryzacji.

Poszukiwane są osoby, które potrafią efektywnie współpracować w grupie i wytrwale realizują cele osobiste. Zatrudnienie mogą znaleźć osoby niepełnosprawne, kobiety i mężczyźni w wieku 50+, a także ucząca się młodzież.

Giełda Pracy odbędzie się 17 września w Grodzkim Urzędzie Pracy przy ul. Wąwozowej 34, w godzinach 11:00-14:00.

d1uglrv

Podziel się opinią

Share
d1uglrv
d1uglrv
Więcej tematów