Trwa ładowanie...
d4116n0

W Sosnowcu książkę dostaniesz od Kasi

W dzielnicy Porąbka stanął drugi w mieście książkomat. Przez całą dobę można wypożyczyć nie tylko książki, ale także filmy, audiobooki, płyty CD i gry planszowe.
Share
Dzięki "Kasi' mieszkańcy miasta mają dostęp do całego księgozbioru Zagłębiowskiej Mediateki.
Dzięki "Kasi' mieszkańcy miasta mają dostęp do całego księgozbioru Zagłębiowskiej Mediateki.Źródło: UM Sosnowiec, Fot: UM Sosnowiec
d4116n0

Urządzenie o wdzięcznej nazwie Kasia stanął przy ul. Zagórskiej 3, tuż przy nieczynnej prawie od roku filii nr 12 Zagłębiowskiej Mediateki. Została ona zamknięta ze względu na zły stan techniczny budynku.

Zaletą książkomatu jest dostęp do całego księgozbioru Mediateki Zagłębiowskiej. – Każdy nasz klient może zamówić nie tylko książki, ale także gry planszowe, płyty CD, filmy i audiobooki. Czyli wszystko to, czym dysponuje cała nasza biblioteka. Zamówione dokumenty są przywożone do książkomatu codziennie w dni robocze, po godz. 15.00, a po otrzymaniu e-maila lub SMS z informacją o czekającym zamówieniu, odbiorca będzie miał 72 godziny na jego odebranie – wyjaśnił Michał Mercik, pełnomocnik prezydenta Sosnowca.

Korzystanie z książkomatu jest bardzo proste. Musimy mieć konto w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sosnowcu i posiadać aktualną kartę biblioteczną. Logujemy się na swoje biblioteczne konto i wybieramy pozycje, które chcemy wypożyczyć. Żeby to zrobić musimy kliknąć opcję „zamów” przy dostępnej pozycji. Jako miejsce dostarczenia wybieramy książkomat Porąbka. Następnie wysyłamy zamówienie (bez tego nasze pozycje nie zostaną wypożyczone).

d4116n0

Gdy zamówienie trafi do książkomatu otrzymamy SMS lub e-mail. Zamówione dokumenty są dostarczane w dni robocze, po godz. 15.00. Na odebranie zamówienia mamy 72 godziny od otrzymania powiadomienia. Możemy to zrobić o każdej porze, bo książkomat działa 24 godziny na dobę.

List ambasadorów ws. LGBT. Waldemar Buda demaskuje Albanię? "To jest niepoważne"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4116n0

Podziel się opinią

Share
d4116n0
d4116n0
Więcej tematów