Trwa ładowanie...
d14p7p8
aquapark

W Lublinie zamknęli aquapark. Przez brak higieny klientów

"Z powodu braku higieny osób kąpiących się" lubelski ośrodek sportu i rekreacji zamknął część kompleksu basenów, którymi zarządza. Ponowne otwarcie najprawdopodobniej dopiero w piątek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W Lublinie zamknęli aquapark. Przez brak higieny klientów
(facebook, Fot: Aqua Lublin)
d14p7p8

Aqua Lublin, czyli ogromny lubelski kompleks basenów został we wtorek częściowo zamknięty. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lublinie, który aquaparkiem zarządza, poinformował, że winni są klienci. Konkretnie ich poziom czystości.

"Szanowni Państwo, we wtorek 4 kwietnia wieczorem z powodu braku higieny osób kąpiących się doszło do zanieczyszczenia wody w basenie Strefy h2o oraz na na tzw. dużej rekreacji Aqua Lublin (część z kulą i zjeżdżalniami). Zarówno basen jak i duża rekreacja zostały bezzwłocznie wyłączone z użytkowania, a woda w nich jest oczyszczana" - czytamy na stronie MOSiR.

Zarządcy obiektu dodają, że baseny prawdopodobnie ponownie zostaną uruchomione w piątek po południu. "Do tego czasu Strefa h2o jest nieczynna, zaś ceny biletów wstępu do Kompleksu Basenów Aqua Lublin zostały obniżone o 50 procent" - poinformowali.

Pracownicy Aqua Lublin nie chcą zdradzać o jakich zanieczyszczeniach mowa.

d14p7p8

Podziel się opinią

Share
d14p7p8
d14p7p8