Trwa ładowanie...
d4jgv7e
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

W Kolumbii rozbił się samolot wojskowy - zginęło 11 żołnierzy

11 żołnierzy zginęło w katastrofie samolotu wojskowego w Kolumbii. Jak poinformowała armia, maszyna transportowa typu CASA 235 rozbiła się w piątek w pobliżu miejscowości Agustin Codazzi, w północno-wschodniej części kraju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
CASA 235 rozbiła się w pobliżu miejscowości Agustin Codazzi
CASA 235 rozbiła się w pobliżu miejscowości Agustin Codazzi (PAP/EPA, Fot: Adamis Guerra)
d4jgv7e

Nikt nie przeżył katastrofy. Jej przyczynę, jak podało kolumbijskie ministerstwo obrony, próbują już ustalić wojskowi specjaliści.

Wiadomo, że podczas lotu piloci zgłaszali problemy z silnikiem.

Prezydent Kolumbii Juan Manuel Santos złożył kondolencje rodzinom ofiar katastrofy.

d4jgv7e

Podziel się opinią

Share

d4jgv7e

d4jgv7e
Więcej tematów