Trwa ładowanie...
d4265pb
pogoda

W całym kraju pochmurnie i burzowo. Pogoda na najbliższe dni

Pogoda w tym tygodniu nie będzie nas rozpieszczać. W większości regionów przeważać będzie zachmurzenie, które przyniesie okresowe opady deszczu. Miejscami mogą wystąpić burze. Temperatura osiągnie maksymalnie 25°C.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W całym kraju pochmurnie i burzowo. Pogoda na najbliższe dni
(iStock.com, Fot: zakaz86)
d4265pb

Środa

    WP.PL
(WP.PL, Fot: wp.tv)

Dziś północ kraju zdominowana będzie przez zachmurzenie z opadami deszczu. Na północnym wschodzie mogą wystąpić także burze, które zaczną ustępować po południu. W pozostałych regionach Polski zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami mogą wystąpić przelotne opady deszczu, a na południu Małopolski i Podkarpacia oraz w Sudetach po południu możliwe także burze z deszczem. Temperatura wahać się będzie od 18°C na północnym zachodzie, przez 22°C w centrum, aż do 24°C na południowym wschodzie.

Czwartek

d4265pb

Jutro na zachodzie kraju występować będzie duże zachmurzenie z deszczem przerywane większymi przejaśnieniami. Natomiast we wschodniej Polsce będzie występować od rana niewielkie zachmurzenie, które stopniowo nasili się. Wschód po południu nawiedzą przelotne opady deszczu. Możliwe są także burze. Temperatura maksymalna od 19°C na zachodzie do 25°C na wschodzie. W czasie burz porywy wiatru do 60 km/h.

    WP.PL
(WP.PL, Fot: wp.tv)

Piątek

Piątek będzie pochmurny z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura wahać się będzie od 12°C/16°C do 25°C. Uwaga! Okresami może wystąpić porywisty wiatr z kierunków zachodnich. W burzach porywy wiatru do 60 km/h.

    WP.PL
(WP.PL, Fot: wp.tv)

Sobota

d4265pb

Pogoda w sobotę bez większych zmian. Zachmurzenie umiarkowane, okresami duże i miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 11°C do 15°C. Temperatura maksymalna od 19°C na północy do 25°C na południowym zachodzie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany.

    WP.PL
(WP.PL, Fot: wp.tv)
d4265pb

Podziel się opinią

Share
d4265pb
d4265pb
Więcej tematów