Trwa ładowanie...

Utrudnienia drogowe w Krakowie

W piątek przez miasto będzie przejeżdżać Masa Krytyczna - ruch rowerzystów może utrudnić przejazd samochodem. W ciągu najbliższych dni rozpoczynają się także remonty na moście Piłsudskiego i na ulicy Obrońców Krzyża. Ulice Piwna i Żmudzka też będą zamknięte.

Share
Utrudnienia drogowe w Krakowie
Źródło: PAP, fot: Grzegorz Michałowski
d3y4fe2

Do 27 lipca wyłączona z ruchu jest ulica Piwna, a 28 lipca rozpocznie się remont chodników w ciągu mostu Piłsudskiego. Przez około 2-3 tygodnie wyłączony będzie chodnik od strony Dębnik, a następnie druga strona. Tego samego dnia zostanie zamknięta ulica Żmudzka ze względu na naprawę wiaduktu kolejowego.

Od 29 lipca zaś w ramach bieżącego utrzymania będzie wykonywana nakładka na jezdni ul. Obrońców Krzyża, na odcinku od ulicy Królowej Bony do placu Włosika.

W piątek, 25 lipca, rowerzyści postanowili przypomnieć o sobie. Masa Krytyczna przejedzie w godzinach 18.00-20.30 z Rynku Głównego po trasie: Straszewskiego – 3 Maja – Armii Krajowej – Conrada – Radzikowskiego – Wybickiego – Prądnicka – Słowackiego – Prandoty – Beliny Prażmowskiego – Kotlarska – Daszyńskiego – Dietla – Wielopole – Sienna. Może to oznaczać spore utrudnienia dla kierowców.

Kierowcom pozostaje jedynie uzbroić się w cierpliwość.

d3y4fe2

Podziel się opinią

Share
d3y4fe2
d3y4fe2
Więcej tematów