Trwa ładowanie...

USA: matka wraz z konkubentem znęcali się nad dzieckiem

• Policja aresztowała Jennifer Denen i Clarence'a Reeda pod zarzutem znęcania się nad 4-letnim dzieckiem • Dziewczynka była dotkliwie pobita, a rany wskazują na długotrwały dramat dziecka • Zdaniem policjantów dziewczynka myślała, że ma na imię „idiotka”
Share
USA: matka wraz z konkubentem znęcali się nad dzieckiem
Źródło: Garland County Sherrif's office
d10wj0r

Pracownicy opieki społecznej i funkcjonariusze policji z miejscowości Hot Springs (w stanie Arkansas) po otrzymaniu informacji o nieludzkim traktowaniu dziecka po przybyciu na miejsce wezwania nie wierzyli własnym oczom.

4-letnie dziecko na swoim ciele nosiło wiele znamion bicia. Miała podbite oko, opuchnięty policzek. Na jej plecach stwierdzono liczne blizny, sugerujące że dramat dziewczynki trwał od dłuższego czasu.

Równie zaskakująca dla policjantów była rozmowa z dzieckiem. Na pytanie o imię, ta z pełnym przekonaniem odparła „Idiotka”.

Z raportu policyjnego wynika, że matka dziecka Jennifer Denen nie reagowała na to, co działo się w domu. Partner kobiety Clarence Reed bił dziewczynkę drewnianą deską i za karę przywiązywał ją do łóżka. Para została aresztowana.

d10wj0r

Podziel się opinią

Share
d10wj0r
d10wj0r
Więcej tematów