Trwa ładowanie...
d33szbr

USA: domniemany sprawca zabójstwa pięciu osób popełnił samobójstw

• W dwóch domach w stanie Georgia zastrzelono pięć osób
• Domniemany sprawca popełnił samobójstwo
• Ofiary były prawdopodobnie spokrewnione z żoną podejrzanego
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
USA: domniemany sprawca zabójstwa pięciu osób popełnił samobójstw
(Fotolia)
d33szbr

Domniemany sprawca zastrzelenia pięciu osób w dwóch domach w stanie Georgia popełnił samobójstwo - podały miejscowe władze.

Trzy osoby zginęły w piątek wieczorem czasu lokalnego w domu w miejscowości Appling, a dwie w innym miejscu w odległości półtora kilometra od miejsca pierwszego zabójstwa. Łącznie zastrzelono trzech mężczyzn i dwie kobiety.

Kapitan Andy Sheed z biura szeryfa w hrabstwie Columbia powiedział, że ciało domniemanego zabójcy, 50-letniego Wayne'a Anthonego Hawesa, znaleziono w jego domu.

d33szbr

Policja jest zdania, że ofiary były spokrewnione z żoną podejrzanego.

Przedstawiciele władz mówili wcześniej o zabójstwach "w stylu egzekucji". W czterech miejscach znaleziono w sumie zwłoki ośmiu osób. Niektóre znajdowały się w swoich łóżkach. - Ofiary to siedmiu dorosłych i jedno dziecko, 16-letni chłopiec. Wszyscy zostali zabici strzałami w głowę - informował szeryf Reader.

Wiadomo, że wszyscy byli członkami jednej rodziny. Prokurator generalny stanu Ohio Mike DeWine zaapelował do innych członków tej rodziny by byli bardzo ostrożni. - To jest straszliwa tragedia. Czegoś takiego nigdy nie przeżyliśmy - powiedział DeWine.

Pike County położone jest na terenach rolniczych, około 100 km od Cincinnati. Miejsca zbrodni oddalono są od siebie o wiele kilometrów.

d33szbr

Zobacz także: Zbrodnia na warszawskiej Woli

d33szbr

Podziel się opinią

Share
d33szbr
d33szbr