Trwa ładowanie...
d1s3t5h
d1s3t5h
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Unia zaniepokojona "nieproporcjonalnym" użyciem siły przez Izrael

Unia
Europejska skrytykowała Izrael za "nieproporcjonalne"
użycie siły w operacji militarnej w Libanie. Izrael zareagował
oskarżeniem o stronniczość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1s3t5h

"Unia Europejska jest bardzo zaniepokojona nieproporcjonalnym użyciem siły przez Izrael w Libanie w odpowiedzi na ataki Hezbollahu na Izrael" - głosi oświadczenie opublikowane przez Finlandię, która obecnie przewodzi Unii.

Rząd Izraela jest bardzo zaniepokojony nieproporcjonalnym używaniem jednostronnego języka przez nowe przewodnictwo Unii Europejskiej, jeśli chodzi o sytuację w Libanie - oświadczył rzecznik izraelskiego MSZ Mark Regew.

W fińskim oświadczeniu wyrażono ubolewanie z powodu śmierci cywilów i zniszczenia cywilnych obiektów. "Ustanowienie powietrznej i morskiej blokady Libanu nie może być usprawiedliwione" - podkreślono.

d1s3t5h

Podziel się opinią

Share

d1s3t5h

d1s3t5h
Więcej tematów