WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Ukraińska straż graniczna: rosyjskie okręty blokują Cieśninę Kerczeńską

Okręty rosyjskiej marynarki wojennej zablokowały Cieśninę Kerczeńską, która oddziela Krym od Rosji - podała ukraińska straż graniczna. Służba ta twierdzi, że Rosjanie kontrolują krymską część tego wąskiego kanału.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ukraińska straż graniczna: rosyjskie okręty blokują Cieśninę Kerczeńską
(PAP/EPA, Fot: Maxim Shipenkov)
WP

Według tego źródła po stronie rosyjskiej widać pojazdy opancerzone.

- Cieśninę Kerczeńską blokują - od północy i od południa - dwa rosyjskie okręty - powiedział wiceszef Ukraińskiej Straży Granicznej Pawło Szyszurin.

Rosyjscy wojskowi nie potwierdzili tych doniesień.

WP

W przeddzień ukraińska straż graniczna informowała o zajęciu przez uzbrojonych osobników miejsca dyslokacji oddziału straży granicznej Ukrainy w Kerczu.

Polub WP Wiadomości
WP
WP