Trwa ładowanie...
dff5ghq
Policja
kradzież

Ukradli kupony i wygrali, ale zostali zatrzymani

Sprawców nietypowej kradzieży zatrzymali policjanci z komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach. Trzej młodzi złodzieje skradli kupony loterii o wartości 1300 złotych, a następnie próbowali je wymienić na wygraną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ukradli kupony i wygrali, ale zostali zatrzymani
(PAP)
dff5ghq

Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów. Sprawcy wykorzystali nieuwagę ekspedientki i ze stoiska totalizatora skradli kupony loterii. Numery seryjne losów zarejestrowano w systemie jako skradzione.

Sprawcy usiłowali odebrać wygraną w jednym z czechowickich kiosków. Kiedy sprzedawczyni wprowadziła numery losów do systemu okazało się, że pochodzą one z kradzieży. O zdarzeniu zaalarmowała policjantów. Sprawcy zorientowali się, że nie mają co liczyć na łatwy zysk i w pośpiechu uciekli.

Policjanci zatrzymali ich po krótkim pościgu. Dwaj bielszczanie i ich kolega z miejscowości Frydrychowice - w wieku od 19 do 21 lat - trafili do policyjnego aresztu. Jak ustalono, w lipcu tego roku zatrzymani opuścili zakład karny, w którym przebywali od blisko roku za wcześniejsze przestępstwa - m.in. kradzieże i rozboje. Za ostatni skok grozi im kara do 5 lat więzienia.

dff5ghq

Podziel się opinią

Share

dff5ghq

dff5ghq
Więcej tematów