Trwa ładowanie...
Koronawirus informacje
Koronawirus mapa
Polska
Świat
Społeczeństwo
Polityka
Edukacja
Tylko w WP
Innowacje
#DzieńdobryWP
Śląsk
Kraków
Wideo
Najnowsze

Ukradł na oczach kamer. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie zuchwałej kradzieży zegarka w sklepie. - Wizerunek osoby podejrzewanej o popełnienie tego przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu - informuje Komenda Stołeczna Policji. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ukradł na oczach kamer. Rozpoznajesz tego mężczyznę?
(WawaLove.pl)

Do przestępstwa doszło 14 maja, około 17.00 w jednym z warszawskich sklepów w Śródmieściu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa, jak i cały przebieg zdarzenia. Na filmie możemy zobaczyć jak mężczyzna odłącza zabezpieczenie w formie plastikowego ekspozytora, chowa zegarek do kieszeni i wychodzi ze sklepu.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny. Informacje można przekazać telefonując pod numer 22/ 60 371 70 lub 22/ 60 379 40 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl lub osobiście, na posterunku przy Wilczej 21.

Podziel się opinią

Share
Slot
Więcej tematów