Trwa ładowanie...
ycipk-9e8huz
Super Express

Ujawniono tajemnicę śmierci Marilyn Monroe

To nie romans z Johnem Kennedym, ale jego bratem Robertem zgubił najseksowniejszą kobietę w historii - czytamy w "Super Expressie". Marilyn Monroe zagroziła kochankowi, że ujawni ich związek i udział w orgiach, a wystraszony Robert zlecił zabójstwo gwiazdy. Po ujawnieniu starych akt FBI coraz więcej badaczy skłania się ku tej wersji...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ujawniono tajemnicę śmierci Marilyn Monroe
(AP, Fot: Bonhams, Cecil Stoughton)
ycipk-9e8huz

Aktorka poznała ówczesnego prokuratora generalnego na seksimprezie w 1962 r., kilka miesięcy przed śmiercią i od razu zakochała się w bracie prezydenta. Mieli romans. Potem Robert Kennedy miał pomóc jej z kontraktem z wytwórnią, ale też obiecał, że rozwiedzie się z żoną.

Gdy to nie następowało, Monroe zaszantażowała kochanka. Wtedy on postanowił się jej pozbyć i uknuł plan. Gwiazda została otruta.

5 sierpnia 1962 znaleziono ją martwą w swym domu w Brentwood w Los Angeles, nagą na łóżku ze słuchawką telefoniczną w dłoni. Przyczyną zgonu, wg protokołu z sekcji zwłok, było przedawkowanie środków nasennych.

ycipk-9e8huz

Marilyn zmarła będąc u szczytu swych możliwości, w glorii chwały. Tajemnicze okoliczności jej śmierci sprawiły, że stała się legendą.

NaSygnale.pl: Torturował w areszcie 17-letnią Marysię - prawie ją zabił!

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-9e8huz

ycipk-9e8huz
ycipk-9e8huz