ycipk-bj8oh1
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Ujawnili się właściciele rekordowej wygranej Euro Millions

41-letni Adrian Bayford z miasta Haverhill we wschodniej Anglii i jego o rok młodsza żona Gillian ujawnili się jako właściciele opiewającej na 190 mln euro rekordowej wygranej, która padła w ubiegły piątek w europejskiej loterii Euro Milllions.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adrian i Gillian Bayfordowie
Adrian i Gillian Bayfordowie (PAP/EPA, Fot: Sean Dempsey)
ycipk-bj8oh1

- Chcemy podzielić się naszym szczęściem. Będziemy wspierać naszych przyjaciół i rodzinę - powiedziała Gillian Bayford, pielęgniarka z zawodu i matka dwojga dzieci w wieku czterech i sześciu lat. Jej mąż prowadzi niewielki sklep z używanymi nagraniami muzycznymi.

Ważący około stu kilogramów Adrian Bayford oświadczył, że chce kupić "nieco większy" samochód.

Euro Millions to wspólne przedsięwzięcie loterii dziewięciu państw - Austrii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Luksemburga, Portugalii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

ycipk-bj8oh1

Liczona w euro wygrana Bayfordów jest nominalnie największą z tych, jaka przypadła kiedykolwiek mieszkańcom wysp brytyjskich. Jednak po aktualnym kursie wynosi tylko 148 mln funtów - czyli mniej niż 161 mln funtów stanowiące równoważnik 185 mln euro wylosowanych w lipcu ubiegłego roku przez pewne małżeństwo ze Szkocji.

Polub WP Wiadomości
ycipk-bj8oh1
ycipk-bj8oh1