Trwa ładowanie...

Udusił 19-letnią przyjaciółkę, bo okradła swojego szefa

Policjanci zatrzymali 26-latka podejrzanego o zabójstwo 19-letniej kobiety. Mieszkaniec Łodzi pobił i udusił swoją przyjaciółkę, a następnie uciekł z mieszkania. Wpadł w ręce policji w niespełna dobę po dokonaniu przestępstwa - poinformowała Wirtualną Polskę podinsp. Magdalena Zielińska z łódzkiej policji.

Share
Udusił 19-letnią przyjaciółkę, bo okradła swojego szefa
Źródło: policja.pl
douv3ky

19-letnia łodzianka i jej 26-letni przyjaciel mieszkali ze sobą, ale bardzo często dochodziło między nimi do kłótni. Mężczyzna zarzucał partnerce, że nie ma stałej pracy i przyjmuje w domu nieznanych gości.

Do morderstwa doszło 11 marca, w godzinach wieczornych. Mężczyzna zdenerwował się, że 19-latka po kilku dniach rzuciła pracę okradając swojego szefa. Łodzianin pobił ją, udusił, a następnie uciekł z mieszkania i schronił się u rodziny.

douv3ky

Morderca wpadł w ręce policjantów przed domem swoich dziadków. Wraz z nim zatrzymano także dwóch innych mężczyzn w wieku 23 i 31 lat, starszy z nich poszukiwany był listem gończym i dwoma nakazami doprowadzenia do aresztu śledczego.

- Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. 26-letni podejrzany będzie przesłuchiwany w prokuraturze. Za zabójstwo przyjaciółki grozi mu dożywocie - powiedziała Wirtualnej Polsce Zielińska.

douv3ky

Podziel się opinią

Share
douv3ky
douv3ky
Więcej tematów