Trwa ładowanie...
d1jlufg

Uczestnik Big Brothera masakruje… sędziego Trybunału Konstytucyjnego!

Nie milkną echa po czwartkowym wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Skandaliczne zachowanie prezes Julii Przyłębskiej i sędziego Mariusza Muszyńskiego, którzy w specyficzny sposób odmawiali odpowiedzi na pytania dziennikarzy nie uszło uwadze internautów. Wśród głosów krytyki jest jednak jeden, który najlepiej oddaje ducha Trybunału po przejęciu tej instytucji przez „dobrą zmianę”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uczestnik Big Brothera masakruje… sędziego Trybunału Konstytucyjnego!
d1jlufg

Autorem wpisu jest Piotr Lato, uczestnik pierwszej polskiej edycji Big Brothera. Tweet przedstawiający kolaż złożony z prywatnych wypowiedzi sędziego Mariusza Muszyńskiego udostępniają dziesiątki internautów.

Na tweetach Muszyńskiego widać, jak ten wulgarnie wyraża się o posłach opozycji i dziennikarzach. Z drugiej strony chwali polityków PiS.

d1jlufg

- „Klub Nowoczesna.pl Same staropolskie nazwiska. Petru, Lubnauer, Scheuring i Schmidt. Myślałem, że to Budestag” czy „Siemoniak wzywa Macierewicza do debaty. Jest takie polskie słowo s**j” – to tylko niektóre z wypowiedzi, które mogą poddawać pod wątpliwość obiektywność Muszyńskiego w roli sędziego Trybunału Konstytucyjnego.

- Tacy "Sędziowie" teraz orzekają i mają przeforsowaną przedwcześnie gwałtem większość w TK . Brawo – napisał na swoim profilu na Twitterze Piotr Lato.

d1jlufg

Podziel się opinią

Share

d1jlufg

d1jlufg
Więcej tematów