Trwa ładowanie...
d1k8qsw
d1k8qsw
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Tygrys znaleziony wśród pluszowych zabawek

2-miesięczny tygrysek, oszołomiony lekami został znaleziony w bagażu na lotnisku w Bangkoku. Był schowany pomiędzy pluszowymi tygrysami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1k8qsw

Kobieta usiłowała dostać się w niedzielę do samolotu lecącego do Iranu, ale miała problem z odprawą wyjątkowo dużego bagażu.

Po prześwietleniu jej torby okazało się, że wśród zabawek jest tam coś, co wygląda na żywe zwierzę.

Wezwano przedstawicieli Wildlife, którzy z torby wydobyli oszołomionego proszkami uspokajającymi tygryska.

d1k8qsw

Zwierzę przewieziono do specjalnego centrum, gdzie ratuje się dzikie zwierzęta, należącego do ministerstwa zasobów naturalnych i ochrony środowiska.

Władze starają się ustalić, czy mały tygrys urodził się na wolności.

Chris Shepherd wicedyrektor oddziału Wildlife obejmującego Azję Południowo-Wschodnią, wezwał odpowiedzialne agencje do bardziej energicznej walki z przemytem zwierząt i zaapelował o wprowadzenie surowszych kar dla przemytników.

Tygrysy zagrożone są wyginięciem i zostały objęte programem ochrony.

d1k8qsw

Podziel się opinią

Share

d1k8qsw

d1k8qsw
Więcej tematów