Trwa ładowanie...

Twórca hitu do Robin Hooda zagra w Trójmieście. Bryan Adams wystąpi w Ergo Arenie

Jeden z najbardziej znanych kanadyjskich muzyków na świecie zagra w Trójmieście. Pojawi się w Ergo Arenie 28 marca 2015 roku. Mowa oczywiście o Bryanie Adamsie.

Share
Twórca hitu do Robin Hooda zagra w Trójmieście. Bryan Adams wystąpi w Ergo Arenie
Źródło: Materiały prasowe
d2cwgou

W listopadzie artysta rozpoczął trasę Reckless 30th Anniversary Tour z okazji 30-lecia ukazania się płyty Reckless. Bryan Adams zaprezentował się już podczas tej trasy przed publicznością w Krakowie, a kilka dni po tym koncercie ogłoszono, że muzyk wróci do Polski. Wokalista, który sprzedał ponad 65 milionów płyt na całym świecie, pojawi się 28 marca w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu. Prawie po 15 latach kanadyjski artysta wróci nad polskie morze.

Bryan Adams jest jednym z najbardziej znanych kanadyjskich muzyków na świecie. Koncertował na sześciu kontynentach, a jego piosenki osiągały szczyty list przebojów w ponad 40 krajach na całym świecie. Znany jest z takich przebojów jak „(Everything I Do) I Do it For You“, „When You’re Gone“ czy „All For Love“. Wielokrotnie nominowano go do wielu prestiżowych nagród, wśród których wymienić można Złote Globy, Grammy i Oscary.

Bilety na koncert w Ergo Arenie kosztują od 198 do 299 zł, w sprzedaży są od 19 grudnia.

d2cwgou

Niezwykła promocja na Dzień Kobiet

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet organizatorzy koncertu przygotowali wyjątkową promocję - kupując jeden bilet, drugi dostaniesz gratis. Każdy kto zakupi w dniach 7 i 8 marca bilet na koncert Bryana Adamsa w ERGO ARENIE, który odbędzie się 28 marca 2015 roku, drugi bilet dostanie gratis. Promocja dotyczy biletów na płycie w cenie 199 zł.

Bilety na koncert można zakupić za pośrednictwem stron www.eventim.pl, www.ergoarena.pl, w kasach ERGO ARENY oraz w punktach sprzedaży Empik, Media Markt i Saturn.

d2cwgou

Podziel się opinią

Share
d2cwgou
d2cwgou
Więcej tematów