Trwa ładowanie...
d2hyxft
tvn style

TVN Style i Dwójka nadają ten sam serial

Share
d2hyxft

Akcja "Hotelu Babylon" toczy się w luksusowym, pięciogwiazdkowym hotelu w Londynie, w którym najtańszy pokój kosztuje dwieście funtów, ale są też apartamenty za trzy i pół tysiąca. Serial odkrywa przed widzami to, co dzieje się za kulisami z pozoru tak idealnego miejsca. Film powstał na podstawie dziesięcioletnich doświadczeń autentycznego menadżera londyńskiego hotelu.

Premierowy odcinek "Hotelu Babylon" pokazała w miniony wtorek 26 czerwca o godz. 20.00 telewizyjna Dwójka. Według danych TNS OBOP obejrzało go prawie 2,27 mln widzów, a udziały stacji w rynku wyniosły 19,9 proc. Teraz ten sam serial nadawać będzie również TVN Style.

Kobieca telewizja pierwszy epizod wyemituje w sobotę 30 czerwca o 20.00. Kolejne pokazywać będzie w każdą niedzielę, też o 20.00. - Dzięki temu, że TVN Style startuje z dwoma odcinkami dzień po dniu, już od 1 lipca premierowe odcinki będą u nas - tłumaczy nam Edyta Dobrowolska z działu prasowego TVN.

Latem TVN Style stawia jednak przede wszystkim na powtórki. Stacja przypomni widzom pokazane już na antenie odcinki m.in."Miasta kobiet", "Magla towarzyskiego", "Lekcji stylu", "Telewizji od kuchni", a także serialu "Uwaga! Faceci".

d2hyxft

Podziel się opinią

Share
d2hyxft
d2hyxft
Więcej tematów